Jump to content

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad bi mogli Orlandica da dovedemo umesto Rocka to bi bilo fantasticno... Nego izgleda da na njega racunaju a na Sikimica ne???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Kad bi mogli Orlandica da dovedemo umesto Rocka to bi bilo fantasticno... Nego izgleda da na njega racunaju a na Sikimica ne???

 

Naravno da racunamo na Orlando Magica, zar ne znas ciji je to igrac?

Link to comment

Koliko sam ukapirao iz ovog teksta Narodnih sad jurimo stranog napadaca jer strance smemo da registrujemo? 

Iz inostranstva ne stranca a moze i stranac... :D Inace ne mozemo nikoga ako ne platimo ali ove mozemo koliko sam razumeo i kasnije jer je licenca kod nas... a sad sto ne mozemo ove iz domace lige bmliga...

Link to comment

Nisam bio aktivan jedno vreme,pa ajde da se i ja malo ukljucim ... 

 

Drago mi je sto dovodimo (AKO) igraca koji je 97 godiste,a ne neku mrcinu od 28-30-32 godine,koji ce igrati na otvoren ugovor i koji ce da zapali prvom prilikom. 

Tako mlad igrac mora biti vezan cvrstim(kao Apostolovic),a ne otvorenim ugovorom.   + je to sto je on igrao i prethodnu sezonu tj. sa 17 godina je postao profesionalac u ne tako slaboj ligi.. Nista SL nije jaca od Azerbejdzanske....setimo se letos Gabale sto izbaci Cuku. 

 

Zao mi je sto nismo nahvatali Mudrinskog... Ipak bolje bi mu bilo u RN koji je 6-ti,nego u Spartak koji je 16-ti na tabeli... Ako je Portugalac sumnjivog kvaliteta,ne treba ga uzimati (ne pise da je igrao protiv Doline).

  

Kakav je taj levi bek sto treba da dodje ? 

 

Ako dodje Azerbedzanac,takav kao mlad igrac,sa Apostolovicem,PP-om,pa sad odlaskom Gume docice do afirmacije ili Krstica ili Mitrovica... 

Najzad je uprava shvatila da mora da se okrene mladim igracima i da u njima lezi kapital i to neko prezivljavanje kluba od njih.  

 

Sto se tice igara protiv PFC-a u ligi i kupu dacu svoje vidjenje:

 PFC je po meni dosta slabiji u ovoj pol. sezoni nego jesenas. Zato sto vise nece imati tako ubitacna krila koja mogu magano da igraju u TOP 5 liga (klubova na sredini tabele) mislim na Zivkovica koji je suspendovan i Abubakara koji 16tog februara ide za Kinu. Znaci po bokovima vise nece biti toloko strasni.Sto se tice stopera za Rocka je neka sansa ta sto su Jovanovic i ovaj stranac klinac iz Finske ne uigrani,a po meni su oba stopera sa sumljivim kvalitetom (iskreno). 

Sve u svemu slabiji su... + je to sto nam dolaze ranjivi posle derbija (gde sigurno gube od Zvezde)...jos ako bude vruc Cair,neka pobeda od 1:0 je sasvim realna. 

Teza prica ce biti u kupu ,jer se igra na JNA ,a i upravi PFC-a je to jedina slamka spasa da se operu osvajanjem kupa. 

 

 Nadam se da ste zadovoljni mojim izlaganjem moje drage Nislije i Nislike (posebno)...Voli vas vas Merosina <3 !!!!

Link to comment

Prodati Ascerica za 30k Vosi koja je prodala Ivanica za 1 m , pa da li bi neko normalan to mogao da uradi???

 

Kapiram ja da nam mnogo gori pod nogama, ali bez 200 k nista i tacka.  A oni neka nadju boljeg spica u ligi kog mogu da dovedu, tako da vratili bi se sa boljom ponudom definitivno... ali ako idemo logikom da mi njih molimo da im prodamo igraca necemo mnogo postici!

Link to comment

 Nadam se da ste zadovoljni mojim izlaganjem moje drage Nislije i Nislike (posebno)...Voli vas vas Merosina <3 !!!!

Ova sto je bila pobegla, al nema veze, ce dodje maca na vratanca...  :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...