Jump to content

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Наишао сам на текстове у којима пише да је један од најперспективнијих азербејџанских играча. Изузетно је млад. Оно што је добро је да је у Азербејџану пре десет дана стартовало првенство поново, одиграна су два кола до сада, тако да има утакмице у ногама. Видим да је играо 18 утакмица у првенству, дао два гола. Требао је да пређе у Карабаг, екипу која је шампион Азербејџана, али трансфер је пропао и сада његова породица и он желе да играч каријеру настави у Европи. То отприлике пише овде http://wsemir.com/spor/55966-elnur-cfrov-babasna-gr-qarabadan-imtina-etdi.html

j.jpg

 

 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Prioritet kluba je dovođenje Elmura Kafarova, za čiji kvalitet potvrde............

Kako ja čujem, čovek se zove Elnur Džeferov.....i mislim da bi bilo dobro da ga dovedemo. Dobro deluje u odnosu na onu cepanku...

Link to comment

Ma samo da uspemo makar par igraca da ubacimo, da se pojaca konkurencija, da se malo prodrmamo. Inace koliko vidim ni ostali ne beleze neke sjajne rezultate na pripremama, bice otvoreno sve sto se tice prolecne borbe u prvenstvu i kupu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Kako ja čujem, čovek se zove Elnur Džeferov.....i mislim da bi bilo dobro da ga dovedemo. Dobro deluje u odnosu na onu cepanku...

Dobro deluje ali odbrana kod ovih timova je vise nego jadna. Nema agresivnosti, ne trce da stignu igraca nego kaskaju, ne izlaze na vreme... ma nula.... Raduje sto je sa osamnaest godina vec debitovao za A selekciju i ukazuje da je dobar potencijal a da je neko pojacanje ne bih se kladio...

Link to comment

Ma samo da uspemo makar par igraca da ubacimo, da se pojaca konkurencija, da se malo prodrmamo. Inace koliko vidim ni ostali ne beleze neke sjajne rezultate na pripremama, bice otvoreno sve sto se tice prolecne borbe u prvenstvu i kupu.

Pripreme su jedno a liga drugo.. Ne moram da te podsecam. Mi smo zadnje dve utakmice sa prvoligasima odigrali ocajno u rezultatskom smislu ali sa promesanim sastavom. Retki su klubovi u ligi koji imaju dugacku klupu pa kao i mi cim nesto iskombinuju, probaju ili uvezbavaju odmah frka...

 

Sta je sa Zivkovicem igra li, trenira li???

Link to comment

Raduje sto je sa osamnaest godina vec debitovao za A selekciju i ukazuje da je dobar potencijal a da je neko pojacanje ne bih se kladio...

Уф бре.. немој си толики песимиста. Ја бих једино волео да је 3, 4 године старији. Да видимо прво да л' ће га доведемо. Ваљало би да доведемо још пар играча и да видимо дефинитивно шта ћемо са шпицем... Наравно, сређивање финансија је приоритет. 

Link to comment

Уф бре.. немој си толики песимиста. Ја бих једино волео да је 3, 4 године старији. Да видимо прво да л' ће га доведемо. Ваљало би да доведемо још пар играча и да видимо дефинитивно шта ћемо са шпицем... Наравно, сређивање финансија је приоритет. 

Ja sam sto posto za dovodjenje ovakvog igraca nego nekog 3,4 godine starijeg. Kod mladih igraca mozemo da izboksujemo duzi ugovor a i cena je veca za mladje. Ja sam se oprostio od borbe za evropu i nekim cudom ako se i umesamo bice kao sto rekoh cudo pa kad je vec, onda bolje da bude sa mladjim igracima od kojih mozemo dobro da zaradimo... Zemlja nam je bio dobar ali videli smo sta se na kraju desilo... Zato bolje ovako...

Link to comment

Ne vredi da pricamo od rezultatski ciljevi ove sezone dok ne vidimo bar prve 4 utakmice, od toga dve s Partizanom u 4 dana, od starta zesko, ceka nas zanimljivo prolece nadam se.

Link to comment

Ne vredi da pricamo od rezultatski ciljevi ove sezone dok ne vidimo bar prve 4 utakmice, od toga dve s Partizanom u 4 dana, od starta zesko, ceka nas zanimljivo prolece nadam se.

Ne pricamo o ciljevima vec o nasoj snazi. Izgubili smo iskustvo na sredini terena. Mladi su poletni i brzi i to je kvalitet ali nedovoljno superligaskih utakmica u nogama, oscilacija forme je moguca. Imamo odlicnu startnu postavu ali sve sto ulazi sa klupe je neiskusno. Mozda i najbolje partije pruzimo na pocetku. Ali dobro to sve zavisi od mnogo faktora ...

Mozemo da se nadamo da ce neko da proradi i da nas ubaci u prva cetiri ali ... bice sto ce biti!

Znaci realno nemamo tim za vrh i samo uz srecu mozemo tamo. Finansije su nam ... sto li ih pominjem kad ih NEMAMO!!!

Da dovedemo nekog stvarno kvalitetnog koji bi napravio razliku mozemo samo slucajno ako nam se poklope kockice i zvezde. Mnogo treba slucajnosti i srece i zato sve sto bude pozitivno na leto bice extra.

Ne mracim i uvek se nadam najboljem da se razumemo.

U ovakvoj situaciji mi sigurno dobijamo samo sa mladim i perspektivnim. Sa momcima koji ce da odigraju ovih sest meseci, dobiju iskustvo i sledece godine uz staru gardu koja ostane i jos par pojacanja napadnemo evropu sa timom koji ima kvalitet za to. Pravimo igrace i prihodujemo od njihove prodaje i vec sledece leto mozda izadjemo iz ove dvadesetogodisnje dubioze...

Sve ostalo je ako bude, bice...

Link to comment

Pfffff.... Vojvodina ponudila 30.000e za Ascerica ..... mi razmatramo ponudu..... :isuse:

 

Matrix izasle Narodne !!! :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Auu pa sta cemo bez takvog ubojitog napadaca? Ja bi im trazio 50k i neki % od sl transfera (ako ga bude uopste) Dobicemo od Intera pare za Apostolovica sta nas briga.

I ja sam tako nesto razmisljao. 50k i % i da nam nesto znace te pare. Ono sve znaci ali bez obzira sto mi mozda manje cenimo Asceru, mi to radimo da ga stimulisemo da bude bolji ;), ipak ako ga neko prati i hoce da ga dovede a igrac je Super lige onda je 30k smesno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...