Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

Brate koja je fora sa Ceskom? Okruzeni najvecim katolicima na svetu Poljacima, plus bili u istoj drzavi sa ovim Slovacima koji isto ne zaostaju i opet su tipa TOP3 najateistickije nacije u svetu.

 

BW svidja mi se kako se Srbija i Madjarska busaju da su veliki vernici al ih realno zabole da obidju lokalnu crkvu.

Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Brate koja je fora sa Ceskom? Okruzeni najvecim katolicima na svetu Poljacima, plus bili u istoj drzavi sa ovim Slovacima koji isto ne zaostaju i opet su tipa TOP3 najateistickije nacije u svetu.

 

BW svidja mi se kako se Srbija i Madjarska busaju da su veliki vernici al ih realno zabole da obidju lokalnu crkvu.

Jel si čitao Švejka? Plus su Slovaci bili mnogo nerazvijeniji, a mislim da i Huisiti doprinose svemu.

  • +1 1
Link to comment

A zapravo mi je najvece iznanedjenje da je Poljska ispred svih americkih drzava. To je bas neverovatno (mada mislim da ce demografija uciniti svoje i da ce ovaj poljski procenat pasti za deceniju dve).

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Čudno mi je za ove zemlje koje imaju značajnu muslimansku manjinu kao FR,Ger ,Swe da je tako nizak procenat 

 

Dobro zapazanje. Trebalo bi videti kome je tacno i kako pitanje u anketi postavljeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...