Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

12 hours ago, vememah said:

ughx8mS.jpeg

 

1 galon = 3,8 l
1 funta = 0,45 kg

 

Taman i ovo sta se desava sa vodom u Juznoj Americi, evo sad je u Urugvaju alarmantno stanje

Racunica koliko vode treba da se dobile sve zitarice i soja kojim se kljukaju krave (i nesto da popiju) da bi na kraju imali cisto meso i mleko, ne bude ovo onda toliko neverovatno kao na prvi pogled

Link to comment

ubosni vazda bez date :( bez obzira jel kenjanje ili sankanje u pitanju

 

a u vezi karte. nedavno odgledam dokumentarac na tv-u o nekoj ogromnoj plazi u indiji gde ljudi dolaze da se istovaraju. nije bi bilo dobro posle filma.

Edited by Krampa
Link to comment

i sam sam zapazio ovu dominaciju belog, razno sivog i crnog u boji kola. koliko su uočljivija ona žuta, crvrena. moj prvi auto, novi fića, bio je smišljeno žut. posle su bili polovnjaci sa bojom kao najmanje bitnom.

  • +1 1
Link to comment

Mi smo crveni (VW Touran) i tamno crveni (Opel Corsa, stara 20-tak godina) i nema komšije koji nije pohvalio novi auto (VW) zbog toga. Posebno komšija koji tera nekog starog BMW-a koji je po mom osećaju malo mladji od mene a tamno crvene boje.

Ostale boje u garaži (dele je četiri zgrade od po 9 stanova) su siva u više nijansi, bela, i nešto crnih i tamno tamno plavih. Tek posle n-te pohvale za boju sam pogledala malo i po ulici, stvarno dominiraju te depresivne boje, štrči jedan roze VW Polo :heart:

 

Moj tata je imao teget golfa pa onda belog, i ja sam se toliko navikla na tu belu boju golfa da mi je bilo teško da zamislim Dvojku u drugoj boji

 

Deda, njegov tata, je imao nekog svetlo plavog Opela pa onda tamno žutog, ne sećam se modela, to je sve jako staro bilo i pre mog rođenja. Tetka je drugu zutu Opel "limuzinu" prodala nekome ko skuplja okdtajmere pre 10tak godina, i dalje je fino vozio no puno jeo goriva.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...