Jump to content
IGNORED

Australian Open 2016


renne

Recommended Posts

Nije isključeno ni da se desi sledeće - Andy dobije Lošmija, sat vremena posle toga mu jave da su krenuli trudovi i eto Nolu jedanaestog slema bez borbe  :lala:

 

Ja mislim da bi Đovak više voleo da odigra finale sa Endijem pri početnom rezultatu 0:2 u setovima i 0:4 u gemovima nego da bude izložen onome što bi pokuljalo iz britanskih tzv. medija u slučaju da uzme trofej bez borbe.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    182

  • Max Morlock

    147

  • Marcus Wulffings

    104

  • Timmy

    75

  Britanske medije Nolo nikada neće pridobiti, tako da verujem da bi čak i u ovakvom scenariju  Nolo mogao (a i mi sa njim) proizvesti samo jak šišt skrotuma , zapevati i za pojas zadenuti  :lolol:

Link to comment

Nece se nikad pomiriti sa disrespect-om od strane publike, ali cini se da je pronasao neku svoju zen fazu u kojoj ne dozvoljava da ga to izvede iz ritma tokom meca 

Link to comment

u tekstu iz telegrafa ima i ovaj podatak, federer je na grend slem turnirima dobio tri gema u prva dva seta poslednji put 2001. godine.

 

 

Edited by Takeshi
Link to comment
But the problem is for me, he got the early break and started to feel very free and very good on the night. There was no wind. There was nothing there that could stop him really, other than my playing. That made it tough for me. But great effort by him to open up early really, to be quite honest.

 

 

taj prokleti vetar, nema ga nikada kad je najpotrebnije :rolf:

Link to comment

prespavao sam mec...sad mi malo krivo sto nisam video prva dva seta. jel zna neko kad je repriza na es or rts.

 

Prva dva seta su bila fenomenalna (kao i druga dva). Mene je dojmilo to što je Federer igrao odlično, ali, Djoković ga je sekao odmah, u začetku bilo kojeg poena. Prosto mu nije dao da išta uradi. Neverovatan tenis, retko vidjen. Svi vole one "epske" mečeve, gde neizvesnost daje čar užitku, ali, ovo je bio, kako rekoše voditelji na Sportingnešto videu, atleticizam u svom najboljem izdanju. Fenomenomenomenomenalno!

Link to comment
“Znam da vi mislite da sam star, ali još mogu da trčim po četiri, pet sati. Ne mislim da me je omelo zatvaranje krova... Novak je jedini čovek koji me je zaustavio, to je samo Sten Vavrinka učinio u Parizu“, istakao je Federer.

 

 

 

Vec je zaboravio Nadala. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...