Jump to content
IGNORED

Australian Open 2016


renne

Recommended Posts

Raonić je 1990 godište, a ja sam bila ubeđena da mu je tek 22 godine. To su sad već ozbiljne godine koje znače da je krajnje je vreme da se pokaže da li je junak ili nije. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    182

  • Max Morlock

    147

  • Marcus Wulffings

    104

  • Timmy

    75

Pa šta je on, kao, 3 godine mlađi od Novaka?? Jbt, toliko potenciraju da je tzv. "mlada nada" da sam negde nesvesno mislio da je tek počeo da se brije i prestao da kasapi adolescentske bubuljice... :isuse:

Link to comment

Pa to, o njemu se govori kao o dečaku koji će tek da zablista. Stvarno nisam nikada obratila pažnju na njegove godine. Svi iz velike četvorke su do 25 imali GS u vitrini, neki jedan neki više, a on nema ni masters, jel tako.

Link to comment

Pa šta je on, kao, 3 godine mlađi od Novaka?? Jbt, toliko potenciraju da je tzv. "mlada nada" da sam negde nesvesno mislio da je tek počeo da se brije i prestao da kasapi adolescentske bubuljice... :isuse:

 

Prvo, Raonić je rođen krajem decembra 1990, tako da je praktično 1991. godište. Drugo, 2010. godine je još uvek igrao fjučerse i čelendžere, tek 2011. se stvarno "čulo" za njega i tek tada je ušao u top 100 i počeo da beleži ozbiljnije rezultate, kada je Novak već postao broj 1. :)

Link to comment

novak je protiv nišikorija na uso igrao skandalozno loše

nabacivao je svom uniclo drugaru kao da su na treningu

 

ovde očekujem sasvim drugačiji meč, eventualno da niši uzme 1 set

Link to comment

Prvo, Raonić je rođen krajem decembra 1990, tako da je praktično 1991. godište. Drugo, 2010. godine je još uvek igrao fjučerse i čelendžere, tek 2011. se stvarno "čulo" za njega i tek tada je ušao u top 100 i počeo da beleži ozbiljnije rezultate, kada je Novak već postao broj 1. :)

raonić je svojevremeno negde pričao da je on prvo morao da završi fakultet, do tada je igrao fjučerse i čelenndžere manje-više, a tek kada je imao diplomu (to je navodno u njegovoj porodici imperativ) onda je odlučio da se potpuno posveti tenisu

Link to comment

Ne znam šta da mislim o Raoniću. Za moj ukus se previše izvlači na forhend, tako da izgleda da nikada ne igra bekhend. Takođe, u prošlosti je znao da poklekne pod pritiskom i da izgubi skoro dobijene mečeve. I ume da zicere izbaci u aut ili zakuca u mrežu, prečesto za visine kojima stremi. No, možda je konačno sazreo, sada kada je razbarušio kosu.

Link to comment

Pa to, o njemu se govori kao o dečaku koji će tek da zablista. Stvarno nisam nikada obratila pažnju na njegove godine. Svi iz velike četvorke su do 25 imali GS u vitrini, neki jedan neki više, a on nema ni masters, jel tako.

 

Nije ni da mu konkurencija ide na ruku. Znamo koliko igrača je osvajalo slemove pored Novaka, Rafe i Feda jbg.

Edit: ne kažem da je to glavni razlog, ali je realno jako teško probiti se trenutno. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Gledam reprizu Vavrinka - Raonić. I nešto mislim, ovi iz Yonexa mora da mrze Vavrinku kad su ga obukli u ovu fluorescentnu kombinaciju narandžaste i drečavo žute. čarape su potpuni  :puke:

proslo im na RG pa da probaju opet :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...