Jump to content
IGNORED

Australian Open 2016


renne

Recommended Posts

Kod nje uvek nesto nepredvidjeno iskrsne.

 

Jedino nepredviđeno što oko nje iskrsne je ničim izazvani optimizam i nadanje da je u stanju da uradi nešto veliko. 

 

To se možda i desi jednog lepog dana, ali to će svakako biti izuzetak a ne pravilo i/ili nešto očekivano u tom momentu. 

 

Pre nego što me neko ne optuži da je mrzim zato što sam objektivan, da napomenem da bi voleo da osvoji sve jedan turnir na kome igra do kraja karijere, ali ona jednostavno nema igru za vrhunske rezultate, o psihi da ne pričamo. 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    182

  • Max Morlock

    147

  • Marcus Wulffings

    104

  • Timmy

    75

Ja tek sada videh da je Ana imala otvoren zreb do polufinala. :isuse:

Kod nje uvek nesto nepredvidjeno iskrsne.

Tesko da moze da ocekuje znacajan rezultat teniserka koja za toliko godina treninga i profesionalne karijere nije naucila da pravilno baci lopticu na servisu.

Link to comment

Kako otvoren? Ona može da izgubi bilo kada i od bilo koga, ne postoji ništa otvoreno u njenim žrebovima jer ne postoji mogućnost planiranja dalje od prvog narednog meča.

Link to comment

Kako je bezveze ovo sa medicinskim tajmautima, bas sranje. Ova Kineskinja taman zaigrala kako treba, uzela brejk, i ova medicinski 10 minuta. Ko zna sta ce sad biti.

I odmah se ispostavilo da je pvreda ozbiljna. Tako da tu ne sme da bude ni dileme... 

A Ani jeste bio otvoren skroz zreb jer bi  danas u borbi za 1/4 finale igrala sa nenositeljkom, kao i u borbi za polufinale. Ali sedamdeset treci put je u takoj situaciji izgubila od sebi ravne i propustila odlicnu priliku za ozbijan rezultat. Uvek kao tako blizu, a bude tako daleko. Ali to je Ana.

Edited by Timmy
Link to comment

gledao sam malo kuznetsova i monfilsa. na trenutke su igrali ludacki tenis. 

 

feki resava berdycha u tri seta, dok se ja nesto pribojavam japanca...steta sto ce tenis biti u isto vreme kao i kosarka

Link to comment

Sve to stoji. Ipak, Serena, Sharapova i Azarenka su protivnice protiv kojih nema nikakve sanse, ostale nekako i moze dobiti(povremeno).

Ana če pre da pobedi i Serenu i Sarapovu nego Lucie Hradecku

Link to comment

Ovu Zang mora da je neko zlostavljao u detinjstvu i sad joj bog vraca. Potpuno neverovatno da igracica koja ima 27 godina i ispadala je u prvom kolu svakog od xx GS-ova ovako igra vec cetvrti mec zaredom i izbaci dve nositeljke i dve solidne igracice (aj Lepcenko je mrtva baba, ali Korne je bila u dobroj formi). Jos na kraju igra protiv Konte za polufinale i dobije li nju, osvojice samo na ovom turniru polovinu para koje je osvojila u celoj karijeri. Steta za Stricovu sto je naletela na Azarenku, imala je dobar turnir i mogla je da bije svaku osim nje i Serene. Finale njih dve ce biti klasik, verovatno interesantniji mec od muskog finala, sto se ne secam da je bio slucaj u skorije vreme.

 

Ocekivao sam da ce Raonic da dobije Vavrinku, odlicno igra od starta sezone i mislim da bi mogao da opali i Mareja u polufinalu.

Link to comment

Ana če pre da pobedi i Serenu i Sarapovu nego Lucie Hradecku

+1. I tako  celu karijeru. Ana kad je igrala bila je u rangu pomenutih. A kad bude Ana, onda gubi i od 100+ igracica/

Link to comment

Gledam reprizu Vavrinka - Raonić. I nešto mislim, ovi iz Yonexa mora da mrze Vavrinku kad su ga obukli u ovu fluorescentnu kombinaciju narandžaste i drečavo žute. čarape su potpuni  :puke:

Link to comment

Ocekujem vise manje izvesna sva 4 1/4 finala. Malo se pribojavam Nishija, ali mislim da ni Ferer ni Berdih, a ni on ne mogu nista ovoj trojici.. A ako Raonic bude igrao kao u poslednje 3 nedelje tesko ce i Monfis imati sta da trazi tu... Dok ce u polufinalima da prsti. Ne znam ko ce na crtu Novaku, Marej ima vece sanse, ali izgleda da dolazi vreme Raonica.  Bar da u tom vrmenu stize do finala :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...