Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

Kad smo već kod Uniqloa, dokle će Novak da igra u njihovoj opremi? Mogao bi da (pred kraj karijere) pređe na nešto lepše.

 

Ne deluje verovatno, male marke ga sigurno ne mogu platiti, za Nike je kasno, jedino da Adidas odreši kesu, ali slabo se interesuju za tenis. :)

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad smo već kod Uniqloa, dokle će Novak da igra u njihovoj opremi? Mogao bi da (pred kraj karijere) pređe na nešto lepše.

 

?

 

Meni je Uniqlo najkul u tenisu, a i Novakov autfit sasvim decentan,  što doduše i nije teško u konkurenciji

 

7DMUVtzQRPeXo0hrAyWb_roger-federer_16806

 

 

 

hi-res-ec1a152a768ef54334d30fc732926958_

 

AFF0BBA13CA8894865E8DAE18389EB22.jpg

 

picture-1.png

Link to comment

Kei se bespotrebno trosio u tri seta umesto da je pustio Cilica sa 20% snage

 

Nije bespotrebno, Kei je ove godine osvojio samo jednu ATP250 titulu, a ovde dobija 200 poena po meču (+ pare). Možda je s tačke gledišta Novaka ili Feda bespotrebno, ali niže rangiranim igračima još kako bitno. :)

Link to comment

Pamti li ko da je finale zavrsnog mastersa odlucivalo o No1 na kraju sezone? Ja nemam u memoriji to. edit. mislim na direktni okrsaj prvog i drugog u finalu.

Edited by Timmy
Link to comment

Mislim da nisu nikad imali ovako direkt okrsaj za prvo mesto. Bilo je ono dosta tesno pre dve godine kad je Fedja predao u finalu Novaku, ali mislim da cak i da je pobedio da bi Novak ostao prvi za nekih 100ak poena.

 

Inace, Rafa nikada u karijeri nije osvojio ovaj turnir, igrao je u dva finala.

Link to comment

Iako lično mislim da Lošmi nema ni šlifa ni tehnike za Endija, bio bi baš dobar fazon da ga pukne danas i napravi neviđen antiklimaks za finale... :s_d:

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Endi dosta nervozan, Lošmi momački pritiska.

 

Ako se sa ovakvim odnosom snaga dokopa taj brejka, Lošmi ima dobre izglede, sve vreme je pritisak na Endijev servis. 

Edited by simetrije
Link to comment

Endi se pogubio oko upozorenja za prekoračenje vremena (najgluplje pravilo ikada), Raonić je mogao na 2 od 3 brejk lopte da ga uzme, samo nema petlju za velike momente. Bar ga je natrčao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...