Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

Не, немам фиксну уопште, слободан сам умјетник, па шта вјетрови тржишта донесу и кад/ако донесу.... :D Следећи не воли неизвесност.

Link to comment

Никад никог нисам блокирао. Шта више , следим Јунгово правило да хрлим ка својој Сенци, зближавајући се са другосрбијанским светоназорима. У циљу да се интегришем у комплетну личност. (Озбиљан сам).  А ви?

  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, Klara said:

Ne, danas neću da razmišljam.

 

Sledećem je bogata forumska lista blokiranih.

Bila je, sad je spala knjiga na par slova :D

Nadam se da ćeš ovo videti :unsure:ja

10 minutes ago, Kosmos Srbija said:

Никад никог нисам блокирао. Шта више , следим Јунгово правило да хрлим ка својој Сенци, зближавајући се са другосрбијанским светоназорима. У циљу да се интегришем у комплетну личност. (Озбиљан сам).  А ви?

Ja hrlim ka svom Animusu, ali ne mogu nikako da se integrišem s njim. 🤷

 

Kako vi stojite s arhetipovima?

Link to comment

Добро ми иде са Анимама и са Сенкама, пробудио сам разне успаване делове себе, увећао своје моћи за бар 20% , али још радим на томе. Ко је ваша Анима / Анимус у неком примеру из јавног живота? (из приватног живота јаче делују, али шта вреди, кад их не знамо једни другима) 

Link to comment
Just now, Kosmos Srbija said:

Добро ми иде са Анимама и са Сенкама, пробудио сам разне успаване делове себе, увећао своје моћи за бар 20% , али још радим на томе. Ко је ваша Анима / Анимус у неком примеру из јавног живота? (из приватног живота јаче делују, али шта вреди, кад их не знамо једни другима) 

Šalim se, dobro stojim s animusom, i ja mislim da sam se bolje integrisala. Meni je animus ovde na strani, troluje nas :srdoc:

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Šta ti je to? 

Анима, идеал жене (мушкарцу) , Анимус, идеал мушкарца (жени) , а у суштини то си ти, нека твоја успавана компонента, коју не можеш сам да пробудиш, а може да ти пробуди нека инспиративна цура, анима, која те силином инспирације протресе тако да извуче из тебе све најбоље. 

Edited by Kosmos Srbija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...