Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

Nema dijakritike (nekad se moralo stalno logovati s posla), naišla mi negde ona sumanuta sličica (biće kasnije), a u najverovatnije se niko ne zove tako. 

 

Isto

Link to comment

Imao sam zanimljivog profesora sociologije, mnogo neobicnih casova bilo. 

I tako kaze on jednom: zamislite da smo u Londonu, setate preko mosta na Temzi, ja sam novinar i pitam vas za zanimanje. I svakog prstom pokaze da odgovori, redjaju se doktori, inzenjeri, svasta nesto fensi... 

Onda kaze, nisam vas pitao sta zelite u zivotu, vec jednu banalnu stvar... Zasto niko nije rekao da je obicni radnik. 

Pa eto zato sam radnik. 

 

Inace prvi neuspeo pokusaj da postanem forumas (dao pogresan mail), jeo sam neku bonžitu tada... i to je trebao da bude nickname BonJito, BonZito... nesto tako. 

 

Isto

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Gadno me iznervirala neka vest na pokojnom b92, osecala sam se kao moj nik, pa sam resila da se konacno registrujem na tamou i pocnem da pisem.

Mnogo godina kasnije sam se, sa mnogo zakasnjenja, sa istim nikom prijavila na ppp. I dalje se osecam jednako iznervirano:sad2:

 

pitanje je mnogo dobro, neka ide opet

  • Haha 1
Link to comment

Ovako me nazvala ex gf tokom jedne žučne rasprave, i meni se na keca dopalo (a i slaže mi se uz karakter)

 

 

Koji nick vam je najčudniji (ne i forumaš)?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...