Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

Hm-hm, onako. Ali svidelo mi se kako je mirisao moj prvi komp. Windows 95, puma kao wallpaper i miris knjige ''Windows 95 for dummies''.

 

Jao, sad ću da pogodim nešto: sledeći ogladni kad pomisli da će ga ujutru probuditi miris pržene slaninice sa jajima! A uz to svež paradajz ili kiseli krastavci.

Edited by Klara
Link to comment

Ajd da cujemo sta mudre glave imaju da kazu. Ozbiljno je pitanje. I mislim na ozbiljne veze, na duze staze, sto bi se reklo do kraja zivota (al da ide po redu :D

Link to comment

Ne znam da li ti spadam u mudre glave, stručna u oblasti nisam, ali iz iskustva ti mogu reći ovo:

Ako su godine jedino što ti se u toj priči ne uklapa najbolje, onda to nije nešto oko čega treba razmišljati. Najbolji brak u mom okruženju ima drugar koji se oženio 12 godina starijom ženom.

E sad, čim pitaš, verovatnosama već imaš problem sa tom razlikom.

Ukoliko uvidjaš još neka razmimoilaženja, to će verovatno dovesti do toga da ti vremenom i razlika u godinama postane još veći problem, jer svaki problem koji se ne leči ima težnju da raste eksponencijalno, a razlika u godinama nije izlečiva.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

 Ima ona formula, godine starijeg partnera podeliš sa dva i dodaš sedam, i to je kao maksimalna razlika u godinama kada veza može da funkcioniše :lolol:

 Po meni razika godinama može samo okolini da smeta, uticaće na vezu onoliko koliko je partnerima stalo šta drugi ljudi misle...

 

on topic:

 

 Sledeći je razmišljao o šišanju ali je odustao kad je zahladnelo....

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...