Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Mi smo danas na vocapu pisali o vakcinama protiv hpv koje možemo i sad ,(posle 40 i neke godine) da dobijemo. Meni je to revelejšn. 

 

Inače, trivia: vukla sam medicinski problem godinama, idući po gomili lekara (nije me niko uputio kod hirurga), nisu znali šta je. Jednom sam se raskukala na tuđem zidu na fb. Javila se žena, rekla mi preciznu dijagnozu, izguglam, to je. U roku od dva meseca sam bila kod hirurga i ugovarala operaciju. Godinama ranije više lekara opšte prakse, ginekolog, razni još, svi su mi štaviše, dali pogrešan savet. Tako da više ništa ne odbacujem kao izvor znanja

 

Ja sam sama reshila problem koji sam vukla 15 godina i ishla kod specijalista i na snimanja i shta sve ne, bilo je svakakvih dijagnoza od ne znamo do chega je ali nije do onoga shto je ispalo da je bilo na kraju, pa onda umishljam, pa do imash problem ali moze biti metabolichki (neizlechivo). Kad kazem sama reshila problem, to znachi na kraju nashla neki board gde je lik opisao neshto slichno meni, i kako je reshio problem, i to je bilo to. Lekari specijalisti pichke materine. Jednom za neshto slichno problem mi dodushe reshi specijalista, ali online iz Turske, ne ovi nashi i EU, to je pa tek bio vic.

Za josh jedan problem, neki grchevi toliko jaki koji prvi put kad me je oborilo mislila sam da je to to, specijalisti slezu ramenima nemaju pojma, oni iz EU naravno, dolazim kod srpske lekarke, ona mi na keca kaze ah to je standardni problem sa tvojom terapijom. Bude stvarno to. Terapiju btw prepisali ovi iz EU, imali u kartonu, i slegali ramenima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...