Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

3 hours ago, booyaka said:

Ne bih

 

Sledeći se lepo naspavao 

Pa mogu reći da sam zadovoljan, leago oko 21:30, lipsao nakon fudbala :D dječiji termin

 

Sledeći često gubi stvari (kišobran, danas)

Link to comment

Nikad nisam na forumu saznala nesto vazno za zivot, mislim da se takve stvari saznaju iskljucivo u ordinaciji i u uzoj porodici, eventualno na poslu ili na adrenalinskim turama

 

Sledeci bi mogao za sebe da kaze da je korektan u odnosu prema drugim ljudima i prirodi, ili se bar trudi da bude

Link to comment
55 minutes ago, LaLinea said:

Nikad nisam na forumu saznala nesto vazno za zivot, mislim da se takve stvari saznaju iskljucivo u ordinaciji i u uzoj porodici, eventualno na poslu ili na adrenalinskim turama

 

 

Mi smo danas na vocapu pisali o vakcinama protiv hpv koje možemo i sad ,(posle 40 i neke godine) da dobijemo. Meni je to revelejšn. 

 

Inače, trivia: vukla sam medicinski problem godinama, idući po gomili lekara (nije me niko uputio kod hirurga), nisu znali šta je. Jednom sam se raskukala na tuđem zidu na fb. Javila se žena, rekla mi preciznu dijagnozu, izguglam, to je. U roku od dva meseca sam bila kod hirurga i ugovarala operaciju. Godinama ranije više lekara opšte prakse, ginekolog, razni još, svi su mi štaviše, dali pogrešan savet. Tako da više ništa ne odbacujem kao izvor znanja

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...