Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

Hm... ne. Ako bih birao religiju to bi verovatno bio taoizam

 

Quote

“A man with outward courage dares to die; a man with inner courage dares to live.”

 

Koju bi ste vi religiju izabrali?

Link to comment

tacno, relativno (ne baš kad probam jednu stvar, nego kad probam nekoliko stvari)

 

sledeci je bar jednom kupio nesto pogresne velicine, npr. cipele sa pogresnim brojem, zato sto ga je neko s kim je bio u kupovini ubedjivao da mu dobro stoji / da ce se razgaziti / da mu treba i sl.

  • +1 1
Link to comment

Nikad, odeca mora da bude komotna da bi bila udobna.
 

Ja sam jednom trazila da probam cipele broj 48, umesto 38, jer sam bila sveze probudjena i rekla zblanutoj prodavacici da ne moze ona bolje od mene znati koji broj cipela nosim. Koji je vas najveci blam u kupovini

  • Haha 3
Link to comment

Usao u neku kinesku radnju u Italiji trazeci sorc. Probao jedno pa drugo, sve premalo, reko dajte mi nesto vece, stize neki sa nekoliko X-ova i open ne mogu da ga navucem. Nikad necu zaboraviti kako su me gledali gazda i gazdarica kinezi :unsure:

 

Nego pitanje ti je pogresno za ovaj topic :D

 

Sledeci je navucen na..?

 

Link to comment

Uvijek izlazim na izbore. Od racionalista sam koji znaju da je to najefikasniji način.

 

Koliko se trudiš drugima da objasniš kako griješe: čuvaš svoje živce malo ili puno (i.e. manji ti je problem da gledaš kako uče na svojoj koži ili to je manji problem gubitak jednog živca odnosno vremena)?

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Malo si pomešao teme : D, ali odgovoriću: verujem da je za čoveka najkorisnija kombinacija da čuje savet koji zatraži i da stekne lično iskustvo, jer ono može biti drugačije od tuđeg. Važno mi je da se poštuje da li se savet traži ili ne. Pre nekoliko dana sam razgovarala sa drugaricom o tome koliko je saslušati čoveka i posavetovati velika odgovornost i umeće.

 

Dakle, sledećem treba vremena da razmisli pre savetovanja?

Edited by Klara
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Svaka cast ovo za savet, to bi trebalo da se uci u skoli.

 

Nazalost ne, ako mi neko zatrazi savet odmah uskacem i brbljam kao vodenica i zapravo oblikujem savet dok pricam :lolol:

 

Sledeci dok radi masta o odmoru a kad zavrsi sa poslom vec smislja sledece sta ce da radi :frust:

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...