Jump to content
IGNORED

pogodi nešto o sledećem


Krošek

Recommended Posts

Nisam (da li bi trebalo?)

 

Sledeci planira da se razleti danas 

 

(Serija je razbibriga - samohrana majka sa cetvoro dece na Krfu pre drigog svetskog rata, dinamicna, povrsna radnja. Nesto mi se bas dopala) 

Link to comment

Možda je ovo pitanje prilika za malu anegdotu, vozimo se tako burazer i ja na njegovoj vespi, ja "pozadi", prolazimo pored kafića koji drži zajednički prijatelj sa kojim se burazer često šali, i vidi ga i kaže "ćaooo Nešo, ćaoooooo", kao duhovit je, 2 sekunde kasnije - BAM - direktan udarac u kombi koji se uključio iz ulice levo, srećom, samo posekotina na kolenu i 3 cm šavova za uspomenu. Neša oplako, sve gledao iz prve ruke, sigurno bilo smešno.

 

Sledeći je pao - ali dobro - sa bajsa.

Link to comment

Uh, dosta toga. Ceo sat ribala kupatilo raznim hemijama, a nisam otvorila prozor. Skakala padobranom, pa se zagledala u pitaj boga šta i zaboravila da treba aktivirati padobran. :dry: 

Otimala ptice od mačke. Lagala saobraćajca da sam maloletna i da ne pričam srpski, a on nahvatao ozbiljnog prolaznika da mu prevodi moj nemušti francuski. xD 

 

Sledećem je baba isplela popke!

Link to comment
1 minute ago, Klara said:

Uh, dosta toga. Ceo sat ribala kupatilo raznim hemijama, a nisam otvorila prozor. Skakala padobranom, pa se zagledala u pitaj boga šta i zaboravila da treba aktivirati padobran.:blink:

Otimala ptice od mačke. Lagala saobraćajca da sam maloletna i da ne pričam srpski, a on nahvatao ozbiljnog prolaznika da mu prevodi moj nemušti francuski. xD 

 

Sledećem je baba isplela popke!

Neko jeste, al bio sam premali da se setim ko. 

 

Sledeci voli vise da jede meso nego slatko

Link to comment

Srećom, sledeći put ću da skačem tek kad se budem reinkarnirala u mačku. : D

 

Teško pitanje. Ipak meso.

 

Sledeći kao đak nije voleo da bude redar, ali je obožavao da bude dežurni.

Link to comment

gubio je njuh (i ukus) nekoliko puta ali zbog gripova, sinuzitisa, angina i sličnih sranja

 

 

sledeći (još) nije imao koronu

Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...