Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

Ne bi, bolje je bez nj :fantom:

Sto? Pa bar da imamo realniju sliku sta i kako se misli na ovim prostorima.

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

Više od trećine pregaženih u Nici muslimani.

 

When a Tunisian man drove a truck down a crowded street in Nice last week in an attack claimed by the Islamic State, more than one-third of the people he killed were Muslim, the head of a regional Islamic association said on Tuesday.

Kawthar Ben Salem, a spokeswoman for the Union of Muslims of the Alpes-Maritimes, said that Muslim funerals were being held for at least 30 of those who died during the Bastille Day attack, including men, women and children.

http://www.nytimes.com/2016/07/20/world/europe/nice-truck-attack-victims-muslims.html?smprod=nytcore-iphone&smid=nytcore-iphone-share&_r=1

 

Link to comment

pravi muslimani sede u kućama na ćafirski praznik šta ima da zjale po promenadi kad je to gadarija ravna recimo pljuvanju po ulici navijanju za fk rad ili belolistićarenju :fantom:

Link to comment

Više od trećine pregaženih u Nici muslimani.

 

Kvariš ljudima narativ po kom hodže treba da vise ako se javno ne izjasne za čerečenje terorista.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Da li nekom pada na pamet da javne licnosti zaziru od izjaznjavanja protiv terorista pred kamerama iz cistog straha da od sebe ne naprave metu?

Link to comment

Da li nekom pada na pamet da javne licnosti zaziru od izjaznjavanja protiv terorista pred kamerama iz cistog straha da od sebe ne naprave metu?

 

Врло рационално понашање, али значи да ти терористи већ уређују ко шта кад и где сме да говори... а то је лоше... 

Link to comment

Da li nekom pada na pamet da javne licnosti zaziru od izjaznjavanja protiv terorista pred kamerama iz cistog straha da od sebe ne naprave metu?

 

Ne znam na koje javne ličnosti misliš i ne znam kako je u Francuskoj, ali američka muslimanska udruženja (sve neke nakaradne skraćenice, ne pamtim) redovno osude svaki džihadistički eksces čim se desi. Samo što to medijima ne bude previše zanimljivo da prenesu. Sočnije im je da nedelju dana kasnije prenesu razne "zašto ćutite?" budalaštine :yawn2:

Link to comment

Kvariš ljudima narativ po kom hodže treba da vise ako se javno ne izjasne za čerečenje terorista.

Ma sad ce hodze da ispinuju da je kamiondziju obucila cia a podrsku na terenu dao mosad da bi se religija mira ocrnila i kod frankoarapa a srbadija ce im dati podrsku jer ona to zna decenijama

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ma sad ce hodze da ispinuju da je kamiondziju obucila cia a podrsku na terenu dao mosad da bi se religija mira ocrnila i kod frankoarapa a srbadija ce im dati podrsku jer ona to zna decenijama

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Fakat. Nije ni hodza sis'o™ vesla...

Link to comment

Nije veslo lilihip pa da se sisa a hodze znaju znanje i veste su u vestinama

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Prepustimo vesla i sisanja verskim ekspertima jer sta mi amateri znamo

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ne znam na koje javne ličnosti misliš i ne znam kako je u Francuskoj, ali američka muslimanska udruženja (sve neke nakaradne skraćenice, ne pamtim) redovno osude svaki džihadistički eksces čim se desi. Samo što to medijima ne bude previše zanimljivo da prenesu. Sočnije im je da nedelju dana kasnije prenesu razne "zašto ćutite?" budalaštine :yawn2:

 

molim te reci da ne misliš na cair :fantom:

Link to comment

E a to da Evropa treba da se pripremi da živi kao Izrael, u tom stanju konstantne vanredne situacije, od tog nema ništa. Bar ja mislim. Iz milion razloga, i to ne uzvišenih već prosto ekonomskih...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
×
×
  • Create New...