Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Što?

Nije Miha ništa posebno pokazao ove sezone, na svaku dobru tekmu ima dva kiksa.

Da su pametni da uzmu Murinja i da mu daju 50% vlasništva kluba (pošto ne znam kako drugačije da ga privole).

Link to comment

Da napadnu plasman u CL :D dobro, ako uzmu Donadonija nisu nista napravili, slazem se, menjaju trenera B klase drugim trenerom B klase, pre toga su imali dva pocetnika na klupi. Milanu treba vrhunski i pouzdan trener, makar i na sezonu-dve, da ih vrati u vrh, pa ce tada mozda neko zapravo i hteti da dodje u klub.

Link to comment

Donadoni nikako nije trener za potcenjivanje, ne pada mi na pamet neko mnogo bolje resenje od njega koje bi se prihvatilo tog cirkusa.

Do duse, Garcia je slobodan :Jova:

Link to comment

Donadoni nikako nije trener za potcenjivanje

 

Njegovo dugogodisnje iskustvo govori drugacije, jedini klub iz kojeg nije najuren je bila Parma koja je bankrotirala. Nista on bolji nije od Sinise.

Link to comment

Govoris kao da je bilo milion klubova u kojima je fejlovao. Italija posle utakmice u kojoj se oprostila jedna vrhunska generacija, Napoli gde je i doveden kao prelazno resenje i Cagliari kod ekscentricnog™ rukovodioca Cellina i otkaz iz ko zna kojih razloga. U Parmi je odradio vrhunski posao, a da se u Bologni nisu na vreme dosetili da ce jebeno ispasti sad bi bili negde egal sa Frosinoneom. Sa Donadoniem su trenutno deveti, sto je blizu, ako ne i maksimum za mali tim koji se ne zove Sassuolo.

Covek je odlican takticar i najveci problem koji moze da ima u Milanu je sto jos uvek nije nikakvo trenersko ime, te bi bungabunga™ i condor™ mogli da ga odseku cim im vrac procita odluku iz pasulja. Nek mi bob oprosti, al jab pre njega uzeo za trenera no recimo precenjenog Montellu ili nekog smaraca tipa Mazzarija ili Stramaccionija.

Link to comment

Govoris kao da je bilo milion klubova u kojima je fejlovao. Italija posle utakmice u kojoj se oprostila jedna vrhunska generacija, Napoli gde je i doveden kao prelazno resenje i Cagliari kod ekscentricnog™ rukovodioca Cellina i otkaz iz ko zna kojih razloga. U Parmi je odradio vrhunski posao, a da se u Bologni nisu na vreme dosetili da ce jebeno ispasti sad bi bili negde egal sa Frosinoneom. Sa Donadoniem su trenutno deveti, sto je blizu, ako ne i maksimum za mali tim koji se ne zove Sassuolo.

Covek je odlican takticar i najveci problem koji moze da ima u Milanu je sto jos uvek nije nikakvo trenersko ime, te bi bungabunga™ i condor™ mogli da ga odseku cim im vrac procita odluku iz pasulja. Nek mi bob oprosti, al jab pre njega uzeo za trenera no recimo precenjenog Montellu ili nekog smaraca tipa Mazzarija ili Stramaccionija.

 

Pa evo ti si samo naveo opravdanja zasto je fejlovao, nisi potvrdio da nije :)

 

Samo sam hteo da kazem da ako ce da menjaju Sinisu Donadonijem (ili Montelom, ili Mazzarijem, ili Stramaccionijem, ili nekim drugim 2nd tier italijanskim strucnjakom) onda bolje da ostave Sinisu, bar ce da ima kontinuitet iza sebe. Donadoni mi se ne cini nekim velikim upgradeom, ovo sto on radi u Bolonji ove sezone Sinisa je radio u Sampu. Jedini sigurni plus na njegov konto je to sto je legenda Milana, i sto voli klub, za razliku od Sinise kome je Milan verovatno najomrazeniji tim na svetu, mozda posle Juventusa.

 

A to sto si rekao za kondora i cjelavog stoji, i to prema svima, ljudi su u stanju i Alexa Fergusona da sjebu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...