Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Jep, ima hronicne probleme sa alkoholom navodno izazvane ludom bivsom zenom. Ta sapunica traje vec par godina. Te usla u neke poslove sa mafijom, te pokusavala neke iznude (najozbiljnije), te frka oko starateljstva nad kcerkom... Za to vreme on je sve deblji, oteceniji, nespremniji i sa zapustenijom bradom. U medjuvremenu je na patetiku izboksovao najveci ugovor u ligi i nastavio da igra kao zombi. A Benatia ode u Bayern jer nisu hteli da mu daju jos 0,7kk godisnje :dry:

Link to comment

Одлучиће то чији тренер је лошији... Тешко је прогнозирати.

(Жао ми је Синиша, али треба још попаре да поједеш).

Link to comment

Stari su to ortaci i pajtasi, a i skripi obojici. Miroljubiv X na vidiku o kom cemo mi citati za jedno 3-4 godine kad se pokrene neki novi "Kalcopoli" :fantom:

 

 

 

Sinoc sam bio na rodjendanu i fino se nalizao (otud i onaj lucidan komentar-unapred se izvinjavam ^_^ ), jutros videh samo golove (El Sharavijev prelep, sramota da ga vec niko nije okacio), ali moram navatati neki snimak (ili torent) posto me zanima i Zukanovic i EL Sharavi, ali pre svega me zanima Spaletijev uticaj na tim.

Link to comment

Dobra atmosfera na stadionu, ne oseca se ono zasicenje velikim utakmicama kao nekad, ovo je za oba tima najveci mec do kraja sezone, nema evropskih spektakla... 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...