Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Valjda bi Porto trebalo da ima? Kristijan Teljo?

 

Tu je neki haos ispao. Barcelona je povukla Tella sa pozajmice iz Porta i pozajmila ga Fiorentini. Neki revanšizam između menadžera Tella i uprave Porta ako sam dobro ispratio. Tello je pre toga bio pozajmljen na dve godine Portu, do leta ove godine sa pravom otkupa.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Mani Violu i Tella, doveli smo Zukanovica :lolol:

Uzas. :isuse: I ovako ne mogu zivjeti od slusanja ljudi koji se odricu Sport Kluba da bi na Areni gledali najveci bosanski klub u rasejanju™. :isuse: Valentino TV treba otkupiti prava za utakmice Rome.

Link to comment

Nije mi jasno kako su Napoli i Inter kadri da potrose vise para od nas bez CL para i bez velikih prodaja (dobro, posle Cavanija). Za to vreme Sabatini dovodi tri grupe igraca: skupe juznoamericke tinejdzere, gomilu solidnih krila i devet tovara loan with option to buy defanzivaca koji ne rade. A poslednji bek za koga smo dali vise od milion eura je bio jebeni Balzaretti. Pri tom smo prodali vise skupih igraca od Napolia i red velicine vise od Intera. Nije mi jasno, jebali ga Doumbija i Iturbe, uzasni Falque i jebeni Salih Ucan.

 

Zukanovic, ej! Pa na svakoj tekmi na kojoj sm ga gledao napravio je barem jednu budalastinu.

Link to comment

Kakav Inter i Napoli, Roma je prodala igraca (pricamo o vrednosti transfera) vise od pola PL ili Primere. Markinjos, Lamela, Benatia, Romanjoli, Berotlaci (jebeni)-sve preko 15mil £ i to sve u zadnje 2-3 sezone. Odvratan skauting rade i odvratna transfer politika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...