Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Opet afera bez nasih :fantom:

 

 

Tvoj avatar ga je gurao u sredinu sa Bredlijem, ali od dolaska R.Garsije u prvoj sezoni je igrao AMR/L i bio izuzetno produktivan (glede i golova i asistencija). Povreda Majkona i slabe igre Torosidisa su nametnule Florenciju desnog beka (kao Valensija u ManUTD, pa sad LVG i sa Jangom to pokusava)

 

Bilo ne ponovilo se. Pu-pu. Pre svega Bradley :dry:

Dobro, ZZ je gurao neki drugaciji fudbal, nije za poredjenje sa konvencionalnijim trenerima. Zato i mislim da ne moze u sredinu, moze mesto b2b veznjaka pametnije da se utrosi. Na Strootmana ili Radju, recimo. Na krilu je pao hijerarhijski u rotaciji jer su prvo pokusavali da opravdaju pare bacene na Iturbea, a onda je doveden Salah. Tako da je ostao bek i tu mislim da je mogao da napravi nesto od sebe, samo da je malo manje poleteo posle prvih dobrih nastupa. Maltene se u svakoj tekmi desava da dodje do rasprave izmedju njega i Manolasa, i to je posle njegovih pizdarija, pre svega u postavljanju. Pritom se stalno zalece, sutira iz teskih pozicija, hvata voleje, sjebava ofsajd zamku... Nista sto ne moze da se iskoriguje, realno :D A do mesta na beku je dosao ne zato sto je Maicon povredjen, no sto ima neke glupe klauzule koje automatski produzavaju ugovor njegovom lesu ako odigra 10+ tekmi, il nesto slicno, ne znam tacan broj. I zato sto je Torosidis najgori desni bek u ligi, jebo ih on.

Link to comment

Jeste da je pozajmica u pitanju, al ovo stvarno vise nema smisla. Pa dovedite stopera imbecili retardirani.

 

e7bb0f0709c22a6bbe3b531b6f39b50f.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A sto se tice Florencija zajebi klauzule, do povrede Majkona igrao je u napadu sa Zervinjom-Ljajicem-Totijem, da bi DR postao tek povredom Majkona (pricamo o prosloj sezoni kada je Majkon odigrao manje od 10 tekmi u Kalcu-prva povreda oktobar mesec dana i onda ona krajem januara do kraja sezone) nema to veze sa klauzulama posto bi svaki ulazaku igru njemu upisivao kao nastup (osim ako mu nisu dali klauzulu da mora da bude starter , ali to je van svake pameti obzirom da nije Totti ili DDR u pitanju).

 

A sto se tice Torosidisa tastaturu sam izlupao pisuci o tom "trio tragedija" Torosidis-Manolas-Holebas, jebali ih Grci u dupe.

 

Doduse ovo sa DDR deluje zanimljivo, obzirom da se ojacava tuzni par stopera i da Florenzi i Dinje (koji mi je mozda i najvece razocarenje) budu WB. Na kraju krajeva Spaleti je u izjavi posle tekme sa Juveom (na pitanje da li ce forsirati formaciju sa 3 u odbrani) rekao da je vrlo moguce da cemo to gledati u buducnosti. Takodje svidela mi se i njegova izjava da su igraci morali vise rizikovati, iako je pohvalio disciplinovanu odbranu™, zali za tim sto ekipa nije stvorila vise sansi.

Link to comment

Juve pisa po Interu koji je bez sanse, a Visko prica o Morati kao zelji Lestera :isuse: 

 

Inace Morata mozda dugo nije dao gol, ali ima takav nos za golove u bitnim tekmama. 

Link to comment

Idu i na kup i na prvenstvo, nema dileme, bice tesko da se zaustavi ovakav Juventus. Mozda cak i protiv Bajerna probaju da iznenade, mada tesko. Najzrelija su ekipa u Italiji, dokazali su se i u LS prosle sezone, jeste i sudjenje i sve ali stvarno deluju dobro. Sad da se vidi od cega je Napoli i da li je doslo vreme da se naplate zadnjih desetak godina truda i napredovanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...