Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Ne znam gde je bio mozak Piolliju da ne optereti naseg najskartnijeg igraca i zasto je jebeno igrao sa dva beka po levoj strani. Cim je ubacio Keitu ovaj je krenuo da maltretira mucenog Torosidisa. Ajd razumem da se branis ucvrscivanjem jedne strane od Salaha, al krajnje je glupo ne iskoristiti najvecu rupu koju ti protivnik dozvoli defanzivno.

 

Lulic se u potpunosti uklapa u moje(!) vidjenje prosecnog igraca Lazia. Zasluzio je devet kartona danas, a kako je isao na Salaha je za robiju.

Link to comment

Зашто је стадион био полупразан? Или полупун, зависи како се гледа :D

 

Dignut je zid na obe tribine koji ih deli vertikalno na pola, nema koreografija, pisu im se kazne za stajanje van svog mesta i slicne budalastine. Plus, to je izmisljotina rimske policije, niko drugi to ne praktikuje. Bagra protiv policijskog izivljavanja, mogli su da ih uteraju u pamet na neki suvisliji i elegantniji nacin, ovako deluje da je obicno treniranje strogoce koje nece doneti nikakve promene.

 

e: realno nebitna stvar

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Jeste bila neocekivano jednosmerna tekma, Sampa nije ni zapretila posteno, a mogla je da bude ugazena jos u prvom. Glupi Zukanovic, verovatno najgluplji potez dosadasnjeg dela sezone.

Pih, gajio sam neke nade u Torino i/ili Sampu u ovom kolu :dry:

Link to comment

Pisali smo posle meca sa Interom da je ovo najbitniji i najtezi period prvog dela sezone. Roma je dobila obe tekme a napokon je zasijao Dzekson. Samo da se ustali prvih 11 (ja bih voleo da vidim Shesni-Majkon,Kastan,Manolas,Dinje-Pjanic,Naingolan,DDR-Florenci,Zervinjo-Dzeko) i da ih zaobidju povrede - skudeto uopste nije nemoguca misija.

Link to comment

Dzeko je kljuc dobre igre. U potpunosti je podredjen timu i pravi hektare prostora svojim kretanjem ovoj dvojici. Ubaci bilo koga umesto njega i imas opet jalovu Romu od lani.

Nije nerealno doci do titule, al prvo mora ova anomalija koja se zove Inter da strada od zakona velikih brojeva i pocne da prosipa bodove barem na strani.

Link to comment

A jeste, bas vam je Inter glavni protivnik, a ne Napoli. Prije bih se i Juventusa plasio...

 

Aj ako nece Inter neka uzme Napoli. Vjerujem da bi to i tebi odgovaralo... :D

Link to comment

Pazi, bio sam ubedjen da ce Inter posustati defanzivno, a premalo golova daju da bi ostali u vrhu oslanjanjem samo na odbranu. Ali onda sam pogledao raspored i dosao do zakljucka da nema ko da im otkine bodove. Do polusezone od tezih utakmica ostaju Napoli i Sassuolo (nisu nimalo za potcenjivanje, ozbiljno to mislim) i mozda Lazio ako se sete kojim sportom se bave, nekakav kvalitet sigurno imaju. Ostatak je bulumenta koja ce se verovatno redovno upucavati u noge, a cak i da kiksaju protiv nekog to nece napraviti neku razliku na tabeli. A ako si na polusezoni na vrhu ili na 1-2 boda od njega onda si sigurno skroz konkurentan za titulu.

 

Napoli ima Higuaina, to ce biti dovoljno da se raspadnu bas kada ne treba :P Ozbiljno sad, imaju dosta tanak roster na odredjenim mestima i nisam siguran da mogu da nadoknade eventualni izostanak nekih igraca. Mi smo juce pokazali da mozemo, makar igrao i Torosidis :dry:

Link to comment

i mozda Lazio ako se sete kojim sportom se bave, nekakav kvalitet sigurno imaju

 

Imaju penis. Bez De Vrija šest mjeseci će ionako labavu odbranu bušiti, kao i dosad, poluekipe poput Elite i mutavci poput Higuaina.

 

Kako je samo ovaj naš bizon osakatio Salaha. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...