Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Dinj i Rudiger se uopste ne pasu, ja razumem i da su novi u klubu i jezicku barijeru ali na terenu su uzasni. Takodje ni Manolas ne briljira, kod one sanse Brozovica je izleteo skroz do Rudigera umesto da pokriva svoj deo terena-totalni cirkus.

U napadu Majkon ubica, ali dzabe kad Dzeka nece gol. Pjanic ih odlicno hrani loptama medjutim Salah i Zervinjo spavaju (ona lopta Salahu :Hail: ).

Onda ti dodje onako glup gol Medela i to prvi gol jednog kasapina otkako je dosao u Inter. Rudiger mu dao prostora a onda okrenuo dupe, sto je vrlo simptomaticno obzirom da je i Florenci par minuta kasnije  "blokirao" Guarina tako sto je poskocio i okrenuo bulju. Jbt ko njih tome uci? Valjda na sut (loptu) ides nogom a ne guzicom. Posle gola totalni razjeb, par minuta su igraci Rome slali lopte iza ledja ili u aut.

Ricoli na sve to dodaje so na ranu™- u jednoj situaciji kad Brozovic igra rukom umesto faula za Romu daje zuti Pjanicu zbog protesta, a 10tak min pre toga umesto da zaustavi igru i svira ruku (opet) Brozovica, on ne prekida igru nego pusta Interov napad uz gestikulaciju da ga je (mislim Pjanic) gurnuo sa ledja?!?! Pa majstore ako ga je igrac gurnuo sa ledja sviraj faul, a ne to kurvanjsko ne sviranje ruke nego pustanje igre dalje.

 

Mislim da je Rudi lose postavio 3 u vezi pa deluje da Roma igra 4-2-4 posto je Florenci previse ofanzivan. Ja pozdravljam igru na pobedu, ali mislim da je DDR taj koji treba da podrzi Naingolana i Pjanica a Florencija da stavi umesto Salaha, obzirom na formu Florencija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...