Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

kako otkud u interu, tamo je ponikao jebemu, malo igrao, malo više se šetao po pozajmicama, onda samp i parma do prošle sezone. koji su ga kurac vraćali niko živ ne zna, ali da se uklapa u interov MO uklapa se...

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Majkon u postavi.

 

 

edit: I upravo Majkon sjajnom asistencijom pronalazi Pjanica i ovaj rutinski za 1:0. Ali za Pjanicev gol je zasluzan i Naingolan koji je mogao da odapne suta za 20tak m, ali ne on je navukao igraca i poslao loptu desno Majkonu. Majkon je, za razliku od Torosidisa ili Florencija na DR, fino sacekao i precizno pogodio Pjanica. Pomenuta dvojica bi verovatno raspalijali po lopti u nadi da ce se ona nekako odbiti u mrezu Karnezisa.

 

edit2: I Majkon za 2:0 u svom prepoznatljivom slalomu, na kraju je Karnezis kumovao golu, ali manje je bitno. Kako sam osetio Majkona :Hail:

Edited by John Coltrane
Link to comment

I jos dva puta umalo asistirao. Bog. Steta sto ne udje onaj sut Florenzija, za malo jos jedan spektakulaan gol.

Inace, Maicon valjda ne igra zbog neke klauzule koja mu automatski produzava ugovor ako nabaci odredjen broj meceva. Tamni vilajet, ni sam ne znam sta bih radio, al kad igra ovako nema mnogo zabavnijih ne beku od njega.

Link to comment

Ne znam da li ce se pokrpiti Juventus, ali kako stoje stvari za sada nista oni nisu ozbiljniji pretendent na scudetto od nas, Napolija ili Fiorentine. Niti u jednom segmentu nisu pokazali da mogu vise. Sledi im jos jedna bolna rekonstrukcija, ovog leta im je stradala sredina, a morace i odbrana i Buffon vrlo brzo da dodju na red. Proteklih sezona su imali vrhunske karte na deljenju, mora i da se okrene ponekad.

 

Nego, Inter je najbesmislenije selektirana ekipa, lajk, ikad. Ja majke mi ne razumem sta radi ovaj jebeni Mancini. Sem da je totalni pizdun i ziheras. Jeste da im se tesko dolazi do gola i da deluju kao da ce primati malo golova, ali ne vidim kako mogu da daju isti sem da to bude slucajno. Kako napasti kada igras sa dva defanzivno orijentisana beka (jedan je cak i stoper), bez trunke kreacije u srednjoj trojci i sa dva kilava krila? Ekipa sa 0 igraca koji imaju nekakvu brzinu u nogama, sa 0, jebote. Kako je moguce da neko izadje na teren sa takvom postavkom?

I koji je kurac ljudima sa mini hajpom na ovog Perisica? Milion godina gledam fudbal i nikada nisam video nesto konkretno od njega. "Dosao i Perisic u Inter, bice zajebani ove sezone." Oce penis, upravo igrac kakav im ne treba. Sto kaze Arle za Podolskog, dobar igrac, samo sto u fudbalu ne postoji pozicija na kojoj to moze da pokaze. Da sam ja ovaj mucenik Thohir izvadio bih 50kk i bacio ih na Gervinha, kako je jebeno moguce da ne vide da im takav igrac treba, makar bio i bez mozga, ko Dzeri?

Prognoza - ako se ova jajara ne predomisli u medjuvremenu dovuci ce se ravno do petog ili sestog mesta. Roma, Napoli, Fiorentina, Lazio i Juventus ce biti ispred, aj neka i jedan kiksa, al dalje od toga ne mogu. Neka Cesena ce povremeno sama sebi da zavalja gol, al pojesce ih gomila neresenih sa ekipama koje budu dovoljno koncentrisane svih 90 minuta. Odvratan, odvratan, jalov fudbal.

Nije Interu toliko problem nedostatak kvalitetnih igraca, vec potpuno nelogicni potezi Mancinija. Perisic je na svetskom prvenstvu bio najbolji igrac Hrvatske, i sad je repezentacija nezamisliva bez njega, a i u Nemackoj je bio odlican. U ovoj "postavi", on jednostavno ne zna sta radi, ali nije jedini. Kondogbia igra daleko ispod svojih mogucnosti, Ikardi takodje. Mancinijev tim je imao pet pobeda u prvih pet utakmica. U sestoj, docekuju Fiorentinu i on menja celu postavku kako bi "neutralisao Markos Alonsa" i gura Santona da bude treci stoper. Poceo je sa tri stopera od kojih je jedan bek, drugi zadnji vezni a na klupi ostao Ranokija, valjda zato sto mu je to prirodna pozicija. Protiv Palerma koji je u jako losoj formi ali ima odlicnog Vaskeza, on postavlja Nagatoma koji ne pamti kad je poslednji put poceo utakmicu. Naravno, Palermo je stvorio masu sansi, i to sve preko Japanca cije je greske sam Miranda ispravio desetak puta. Pamtim Mancinija kao veoma inteligentnog fudbalera, ali se na secam da sam nekad video trenera koji je radio u toliko velikih klubova a pravi totalno diletantske greske. Tim nema jasnu koncepciju, ne zna se ko sta treba da radi, dali su deset golova u deset prvenstvenih utakmica, toliko je dao i Karpi.

Link to comment

Bice jebeno, ali posle toga je opet ona pauza zbog baraza, tako da ce R.Garsija i u slucaju negativnog scenarija imat malo vremena za restart.

 

Napokon, posle mnogo mnogo sezona, Kalco dobija vise od jedne (ili do zime dve) ekipe koje mogu da se bore za titulu, ja sam ubedjen da Juve (osim ako se zverski ne pojacaju u januaru) ne moze izdominirati, pa cak ni odbraniti titulu. Ne zato sto je trenutnih +8 puno, nego zato sto ce na putu do 38. kola Juve rasuti jos dosta bodova pa ce eventualni kiksevi konkurencije izgledati manje presudni.

 

Evo veceras jos 3 :fantom:

Link to comment

Lepo kolo :) Da ga je jebeni mrtvak Destro zavaljao bilo bi gotovo idealno. Kiks Napolija je bilo tesko i ocekivati.

Basta :Hail: Chiellini :Hail:

 

Nije Interu toliko problem nedostatak kvalitetnih igraca, vec potpuno nelogicni potezi Mancinija. Perisic je na svetskom prvenstvu bio najbolji igrac Hrvatske, i sad je repezentacija nezamisliva bez njega, a i u Nemackoj je bio odlican. U ovoj "postavi", on jednostavno ne zna sta radi, ali nije jedini. Kondogbia igra daleko ispod svojih mogucnosti, Ikardi takodje. Mancinijev tim je imao pet pobeda u prvih pet utakmica. U sestoj, docekuju Fiorentinu i on menja celu postavku kako bi "neutralisao Markos Alonsa" i gura Santona da bude treci stoper. Poceo je sa tri stopera od kojih je jedan bek, drugi zadnji vezni a na klupi ostao Ranokija, valjda zato sto mu je to prirodna pozicija. Protiv Palerma koji je u jako losoj formi ali ima odlicnog Vaskeza, on postavlja Nagatoma koji ne pamti kad je poslednji put poceo utakmicu. Naravno, Palermo je stvorio masu sansi, i to sve preko Japanca cije je greske sam Miranda ispravio desetak puta. Pamtim Mancinija kao veoma inteligentnog fudbalera, ali se na secam da sam nekad video trenera koji je radio u toliko velikih klubova a pravi totalno diletantske greske. Tim nema jasnu koncepciju, ne zna se ko sta treba da radi, dali su deset golova u deset prvenstvenih utakmica, toliko je dao i Karpi.

 

Ma ne kazem ja da u Interu igraju nekvalitetni igraci. Al mi ne deluje logicno da igras sa desetak slicnih igraca, kojima su fizikalije najbolje sto imaju da ponude. Vertikala tima je jako dobra, pocevsi od Handanovica, preko stopera, cvrstog veznog reda i zaista odlicnog Icardija (ma koliko bio douche ipak je jako dobar). Al mi se ne svidja sto im je kreacija izmestena cak napred i sto su preglomazni po bokovima. Jasno je da su prednost u odbrani, ali kako ces napasti Santonom i Jesusom bilo koju ekipu koja ume makar malo da se brani? Takvi igraci su gotovo neupotrebljivi kada predju centar. Drugo, ne postoje brzi igraci u manevru i Inter je (na papiru, al pokazace se i u praksi) gotovo bezopasan u tranziciji. Ne kapiram kako dodjes do toga da ti je 1 Ljajic najagilniji igrac i da se najcesce otvara za loptu. Ne znam, meni je to jako los simptom.

Link to comment

Ja odmah po dolasku Mancinija rekoh, Mazzarri je bolji trener od njega. On, uz sve mane, tvrdoglavost i ne narocito lijep fudbal, zna da postavi tim koji ima balans. Mancini je samo vece ime. 

 

Inter je, kao onomad kod Stramaccionija, strogo podjeljen na odbrambeni dio tima, sa nekih 6-7 igraca, i napadace. To ej tim koji moze da se povuce i igra na kontre, ako Kondogbia ikad udje u formu to moze i da izgleda ok, ali trebace nekad napasti ekipe koje igraju povuceno, a tu nastaju problemi. Roma u subotu sigurno nece srljati, nema razloga, Inter ce sigurno imati problema. 

Link to comment

Teras me na jinx :dry:

Ne znam da l moze da im se zadesi gori mismatch od Salaha i Gervinha. Ako Garcia ima i gram pameti cekace ih duboko i nalupati po bokovima. Mi cemo uspeti da primimo koji komad, ali sam ubedjen da imamo kvalitet i pre svega odgovarajuci tim da im zavaljamo nekoliko vise. Jedinu tekmu ove sezone koju su odigrali sa ozbiljnom ekipom su bili brutalno izgazeni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...