Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

a i da jeste iskoristio nije vazno, ionako u sledecem kolu Aguero igra protiv Bournemoutha kod kuce- moze da ide u minus koliko hoce. :D

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ovaj... nisam iskoristio :D

 

Fora je sto imam 2 free transfera, pa mi zato ne daje opciju iskoristavanja wildcarda kad izbacim 2 igraca. Hvala Tolo!

 

Izvinite na cimanju :(

Edited by pantelia
Link to comment

Subota, 20 h? 21? 

 

Po jednog igraca svi, redosled od poslednjeg ka prvom na draft klasik tabeli, s tim sto Moca bira poslednji, a Bogotac pretposlednji. Posle toga dodatno biraju oni koji imaju draftovanog igraca koji je povredjen na duze. 

Link to comment

Po jednog igraca svi, redosled od poslednjeg ka prvom na draft klasik tabeli, s tim sto Moca bira poslednji, a Bogotac pretposlednji. Posle toga dodatno biraju oni koji imaju draftovanog igraca koji je povredjen na duze. 

 

usvaja se jednoglasno  :thumbsup:

ima jedan problem. nbg i moa malenkoss imamo podjednak broj poena, na klasicnoj tabeli se meni daje prednost (verovatno iz abecednog razloga) dok je da ''glava u glavu" tabeli njegova ekipa za 2 mesta bolje kotirana. 

jos nesto. neko nije prijavio ekipu ekipu na klasiku (mrzi me da sad proveram ko je to) pa nek se javi radi utvrdjivanja redosleda.

Link to comment

jos nesto. neko nije prijavio ekipu ekipu na klasiku (mrzi me da sad proveram ko je to) pa nek se javi radi utvrdjivanja redosleda.

vrlo moguce da sam ja. Sad ce da proverim...

A vi u medjuvremenu ostavite ovde kod za klasik

Moze subota vece

 

edit: vec mi je prijavljena ekipa, neko drugi je u pitanju

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Tolo aktiviraj se na Euro kvalifikacijama, rezultati se nece uneti sami, a danas novo kolo  :mad:

 

Unecu prethodno kolo pre kraja ovog. :)

 

ima jedan problem. nbg i moa malenkoss imamo podjednak broj poena, na klasicnoj tabeli se meni daje prednost (verovatno iz abecednog razloga) dok je da ''glava u glavu" tabeli njegova ekipa za 2 mesta bolje kotirana. 

 

Pa ovo je za kaznu. Zbog pravljenja komplikacija, ti ides ispred Bogaoca, a nbg ispred tebe, jer si ti izneo problem, kill the messenger princip. :p Probajte da se dogovorite sami vas dvojica, da vam ne bih ja presudjivala, jer to nece lepo da se zavrsi.  :fantom:

Link to comment

Redosled je onda ovakav:

 

1. Svarog

2. Behemoth

3. Tolaa

4. zoki

5. malkin

6. pantelia

7. Coltrane

8. Kanzas

9. Prslin

10. beowl

11. San Epifanio

12. Ruxin

13. Mjuki

14. cvrlle

15. Gylfi

16. ducca

17. Bogotac (on fali na klasik tabeli)

18. Moca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...