Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Imam jedno pitanje u vezi petog kruga.

 

Trenutno nisu draftovani Mahrez, Vertonghen, Hart, Vardy (lupam iz glave, ignorisite ako je neko zaista draftovan)... Verujem da postoje timovi koji npr imaju 3 od ta 4 igraca, a ja recimo imam samo Harta.

 

Sad kada se napravi peti krug, i kada taj sa 3 od 4 novodraftovana igraca bude morao da ih izbaci, automatski je u losijoj poziciji za to kolo u odnosu na npr. moj tim, jer mora da ide u -8, a ja moram da izbacim samo Harta.

 

Divlje karte smo svi iskoristili, ako se ne varam.

 

Ako sam nesto pogresno ukapirao ili pogresno procenio situaciju, prastajte, jutros od pola 7 sam u nekim grdnim ciframa, i naravno ovo mi pada na pamet :D

Link to comment

Pantelia, niko nije iskoristio WC, jer je pravilo igre da je svi koriste nakon dodatnog kruga, bez obzira na to da li mora da izbaci samo jednog ili 5 igraca. Ako si ti iskoristio svoju, to te baca na 16. mesto na draftu. 

Link to comment

Pa sam idi u svoj tim i idi na transfers pa ako ti još svetli dugme aktivirajte divlju kartu znači da nisi. Nema šta da te bacaju na 16. mesto ti si time samo sebe ukopao ne kradeš tuđe igrače kao nekija

Link to comment

Kako ja da vidim da li sam iskoristio wild card? Ako jesam, roknite me na 16. mesto, izbacite me, svejedno  :isuse: Sta li sam ja prezupcio ako jesam...

 

Ako si u jednom cugu tokom prethodnih 8 kola promenio pola do 2/3 tima bez da si otišao u minus to znači da si je iskoristio.

 

Ako si menjao po jednog ili dvojicu svake subote, onda je verovatno još uvek imaš.

Link to comment

Pa sam idi u svoj tim i idi na transfers pa ako ti još svetli dugme aktivirajte divlju kartu znači da nisi. Nema šta da te bacaju na 16. mesto ti si time samo sebe ukopao ne kradeš tuđe igrače kao nekija

 

 

Pa dobro, ne mora da ide na 16. mesto za biranje, samo ce da ode u veci minus posle tog famoznog 5. kruga.

 

Problem je u tome sto ce njegov minus olaksati posao njegovom protivniku, a to utice i na regularnost cele lige. Zato kazna treba da bude ostrija. 

 

Pantelia, ja sam ti prosla kroz tim u svim kolima i nisam videla da si iskoristio WC. Idi na transfere, izaberi 3 igraca da izbacis, pa ako ti se ni onda ne aktivira polje za WC, iskoristio si je. Ako posvetli, nisi. Mozda ja nisam dobro videla.

Link to comment

Kako ja da vidim da li sam iskoristio wild card? Ako jesam, roknite me na 16. mesto, izbacite me, svejedno  :isuse: Sta li sam ja prezupcio ako jesam...

 

 

U draftu se divlja karta čuva za ovaj dodatni krug.

 

Covek koga Moca Prevarant skoluje™ ima pravo da izabere Aguera i unisti me ovo kolo :lol: .

 

Serem vam se u random sistem :thumbd:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...