Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Дуццо, честитам.

 

То што си потегао троструког капитена против мене доживљавам као комплимент, а то што ти је Санчез прорадио баш данас доживљавам као увреду. :mad:

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Дуццо, честитам.

 

То што си потегао троструког капитена против мене доживљавам као комплимент, а то што ти је Санчез прорадио баш данас доживљавам као увреду. :mad:

Hvala. Jbg ko je mogao pretpostaviti da ce Sanchez da odlepi, situacija na tabeli i tvoj dobar tim su zahtevali da dignem neki od chipova i nategnem koji poen vise, kapiram i da je ovo mozda bio zadnji voz za bench boost ako ove nedelje budemo draftovali, ali me Hererin status ipak odvratio. Ne mogu reci i da nisam ocekivao vise poena od Martial, al pobeda je ipak ostvarena sto je najbitnije.

 

I samo da se pohvalim da sam makar na jedan dan preuzeo čelo PPP klasika sa skromnim draft konjićem™ :D

Edited by ducca
Link to comment

Дуццо, честитам.

 

То што си потегао троструког капитена против мене доживљавам као комплимент, а то што ти је Санчез прорадио баш данас доживљавам као увреду. :mad:

ako je trostruki kapiten sanchez, ja bih to dozivio kao ruzno karanje.

Link to comment

Molim komesarijat lige da donese odluku povodom višemesečnog odsustva Courtoisa koje je upravo objavljeno. Da li imam pravo da draftujem zamenu? Ako imam, uradio bih to pre 5. kruga. Jeste da taj krug neće skoro ali ja ću ipak da požurim.

Вилсон аут 6 месеци. Beowl, замене иду након што сви драфтују петог играча, мислим да је свеједно којим редом јер бољег од повређених нећемо наћи ни ти ни ја :(

Link to comment

Nema frke, to smo već usaglasili a meni i bez obogaljenog Courtoisa ide sasvim solidno, opušteno ostavljam Wijnalduma na klupi :fantom:

 

Sad još samo da probamo da nekako utefterimo 5. krug u ovu kalendarsku godinu i na konju smo.

Edited by beowl
Link to comment

Sasvim solidno kolo u draftu, ali sta vredi kad naleteh na Gylfija kad to nije trebalo. Cestitke na zasluzenoj pobedi i puno srece u nastavku sezone. Sto se tice menjanja draftovanih, ja imam mucenog Bainesa koji jos nije imao, a i pitanje je kada ce, svoj prvi ovosezonski nastup. Peti krug kad god hocete.

Link to comment

Ako se varam posle ovog kola je opet neka pauza u EPL (da l repke da l kup) pa mozemo tokom tok perioda. Osim ako se u narednih 24h ne usaglasimo o terminu i redosledu sto je ravno cudu...

Edited by ducca
Link to comment

ahahahahaahaaa pobedio sam 32:31

kakav cripple fight

dva najgora skora u ligi u ovom kolu

dominacija

ahahahahaha

Nemoj molim te da ove naše rezultate spominješ :) Kao što rekoh, uzimam odmor od fantazija :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...