Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Pedro igra. Rizikovao i ostavio ga (za razliku od prvog tima). No izbor svakako nije bio tezak s obzirom da sam na raspolaganju za istovar imao Gradela.

 

Svejedno polupace me Beowl, tim mu je skoro savrsen, makar za ovo kolo. Sinclair mi dolazi glave, u paketu sa Monterom :(

Ovako kvalitetan jinx (skoro savršen) mogu da branim jedino praćenjem ovog kola na svetom engleskom tlu, što i radim. Nadam se da sinoćnjih sat vremena nije bilo uzalud žrtvovano za slaganje tima.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Znao sam da ces se pozvati na jinx (mada ne mogu ni da poreknem da mi je jinx jedina sansa) ali stvarno pogledao sam ti juce tim i ne bih bio siguran koga da ostavim na klupi, najiskrenije. Ona situacija kad si ljubomoran sto to nije tvoj tim. Sa druge strane moram reci i da mi se svidja tvoj transfer, kao i cinjenica da si Ozila ostavio na klupi na racun Fernandinja. Nada mi je sad malo dublja nego sinoc :)

Link to comment

Iskreno mislim da Montero neće videti terena danas, ostavio sam ga samo zato što sam siguran da će Özil čak i na terenu napraviti manje poena nego Montero na klupi. Druga slaba tačka su mi dva igrača mrtve i prežaljene Njuke u timu ali ajde, dolazi im Watford pa možda nešto bude. Muči me i odbrana na čelu sa rahmetli Mertesackerom ali nadam se dobroj partiji veznjaka i napadača.

Link to comment

Doveo sam kdb-a isključivo da bih imao kome da naturim traku, i onda sam je logično dao gomisu jer mi to sa kdb-om zaličilo da sam uzeo preterano da se pravim pametan.

 

This is the end, my only friend

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...