Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ja sam prestao da pratim šta se ovde zbiva, smorili ste. Kad bude taj draft vičite, prilično sam siguran da ću uspeti da se organizujem i oslobodim ta 4 minuta

Edited by Ruxin
Link to comment

pre će Srbija da dobije datum nego dodatni krug drafta  :Jova:

 

čim se dogovorite ima da počnem da tražim lastminit aranžmane za taj dan :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

Ja sam prestao da pratim šta se ovde zbiva, smorili ste. Kad bude taj draft vičite, prilično sam siguran da ću uspeti da se organizujem i oslobodim ta 4 minuta

Nemoj sad da preterujes, kakva 4 minuta. Trebace realno bar 15 :sleep:

Link to comment

Čestitke Zokiju, lep duel je bio. Da sam stavio Daviesa umesto Darmiana na drugu izmenu pobedio ih i tako sebi utabao stazu ka dnu draft tabele.

 

Umesto toga sam prs'o pa imam čemu da se nadam u nastavku sezone.

Link to comment

Ma imam ga u prvom timu, pa kao necu da dupliram. A onda sam u medjuvremenu iz drafta u prvi tim prekopirao Kolarova, Show-a, kilavog Mertesackera... Leicester sam podelio: Mahrez u prvi tim (inace slabiji), a Vardy na kaljenje u draft.

Link to comment

63 poena bolji od nekadasnjeg "prvog tima". Jedino me moze sjebati taj 5. krug, mada ko zna, mozda nekad i Alexis ubode kakav zgoditak...

 

 

Btw jesam ja jedini koji izgleda nije prijavio i draft tim u PPP classic ligu? Posto vidim prva dva mesta ovdasnji, ima jos dobrih rezultata...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...