Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Aman, pisi sta hoces, sta se odmah duris.

 

Samo mi nije jasno u cemu je razlika da bude sutra ili da bude 20.9.- tebi je valjda svejedno? Ako neko ima obaveze, putovanje, medeni mesec  :naughty: , pa valjda se to moze uzeti u obzir i uvaziti. Ti si svejedno gajbi pri kompu u oba termina. Ne vidim cime tebe pogaca to sto smo Moca i ja trazili da bude kasnije.

 

Masis poentu - ja nicim nisam bio pogodjen. Uopste mi nije jasno na osnovu cega si dosao do takvog zakljucka? Niti sam insistirao na bilo cemu, ni datumu ni drugim detaljima. Samo sam jebeno iskomentarisao situaciju posto je ovo, eto, nekakav diskusioni forum (a s obzirom na proslogodisnju situaciju u kojoj sam ja bio imao sam svako pravo na to). I radicu to i dalje, kome se ne svidja nek ignorise ;)

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

praviš se pametan, draftuješ Berahina jer će da pređe u veći tim, a u najgorem slučaju da puca penale u wba i zabije još ponekad. i tako...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:isuse:

Link to comment

Lepo je ovo razlozio beowl, meni ok logika.

Ima jedna kvakica: najbolji igrači su znatno skuplji od dobrih (Kun od Bentekare, Alexis od Özilare...) Ako se to uzme u obzir onda je ova prva devetorka manje oštećena nego što suve cifre kažu. Pa ako se uzme u obzir još i mogućnost da se bolji igrač učini duplo boljim kada mu se da traka™, razlika se još više smanjuje. Ali kao što sam rekao, za savršen model nam je potreban John Nesh sa onog svijeta tako da ćemo morati da pribegnemo nečem nesavršenom.

 

Što se tiče datuma petog kruga, jesam gujon ali ću se usuditi da primetim da nas iskustvo glavnog drafta uči da nema teorije da se svi složimo te da nema druge nego da se preglasavamo pa jebiga. Ako ste za glasanje, recite pa ću ja da postavim pitanje. I ako neko hoće da ponudi alternativnu matematiku neka to uradi pa ćemo o istom trošku i za to da glasamo. Može onaj Cvrlletov predlog da bude drugi kandidat.

 

Ali ajde da se prebrojimo odmah kako se ne bismo napušavali noć pred sledeće kolo.

Edited by beowl
Link to comment

Ako se dobro secam, uvek je taj dodatni krug bio par dana pred dedlajn, ne vidim razlog da i sad tako ne bude. I uvek je neko na odmoru tad, pa se uvek draftuje bez problema. Ja sam npr. prosle godini Toliii ostavio spisak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...