Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Fabregas 8  :lolol:

Puncheon 13 

Jordan Ayew 2 :Hail:

Gomis 25  :fantom:

Što naravno govori da ću da se raspadnem kad zaključamo više igrača, plus dođe do izražaja što nemam gotovo nikakve kapitenske opcije. Ali to smo i očekivali  :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ruxine nudim ti lamelu  :naughty: proigrace kad tad

edit: mada moze da se desi da ovaj odleprsa za france pa da dobijem novog pika, tako da povlacim ponudu do sutra vece

Edited by cvrlle
Link to comment

I dalje me boli lens, a i to što sam po spisku birao između mahreza i jordana i odlučio se da imam 2 špica ipak :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment

Теби свака част за Гомиса. Напљувах га онолико на геј чету, а види сад. Шмекерски. Само три бода мање од мог Вилсона. ;)

Link to comment

Ruxine nudim ti lamelu  :naughty: proigrace kad tad

edit: mada moze da se desi da ovaj odleprsa za france pa da dobijem novog pika, tako da povlacim ponudu do sutra vece

 

Vise srece no pameti s Lamelom, zapali u Marsej. Samo novog pika ces dobiti nakon dodatnog drafta koji je ne zna se kad, do tad pitaj komesara sta ces sa Lamelom. 

Edited by ducca
Link to comment

Немој мене ништа да питаш, замрзао сам функцију после немилих догађаја пре драфта. Исвађао сам се са пар људи који су ми драги, после је све то легло али од тада се штрецам на сваки коментар и устежем да пишем из страха да опет неког не увредим. Немам карактер за превелике компромисе нити стрпљења за бескрајна гласања, али ни намеру да због урођене тврдоглавости и убеђености да сам увек у праву поновим грешку са почетка сезоне. Именујте неког другог, направите неко тело, шта год, само да ја не будем више од играча. А и добар је тренутак да се повучем пошто Руксин разваљује. :fantom:

Link to comment

Rekao sam i ja da me boli više patka da se mešam ali ako već niko neće iskomentarisaću bar ovu temu - zbog ovakvih situacija kao što je sada sa Lamelom smo svih prethodnih godina odradjivali dodatni krug(ove) tokom septembarske mini pauze, po zatvaranju prozora, i to je što je do Februara. Zato nisam bio za oktobarsku ili novembarsku opciju dodatnog kruga (zaboravih kad tačno beše predlog). Voleo bih ako bi se još neko uključio sa predlogom ili komentarom pa da presečemo ovo bez glasanja. Možda najbolje da Ruxin kao suvereni lider i neko ko ima ozbiljan bodovni saldo kaže šta on misli da je najbolje da radimo i da tako bude. Takođe, ako čovek hoće da "zamrzne" svoj status i juri što bolji plasman sa ovim timom i to je sasvim ok, kapiram da se svi slažu.

 

Drugo, biće tema i redosled - ako bi krenulo od najboljeg ne bi bila fora da podebljava tim, da se tako izrazim, sa druge strane ako bude od trenutno najgoreg i to bi bilo bzv pošto bi bio ozbiljno nagrađen za traljav početak sezone, zato ako ekipu ne mrzi neka opet baci random žreb redosleda za taj peti krug i kraj priče.

 

Cheers

Link to comment

Ma kakva jurnjava plasmana, igramo draft.

Što se ostalog tiče, nemojte sad mnogo da se prenemažete nego prslin je komesar, nek izbaci šta kako on misli da treba pa ako neko ima primedbe diskutovaćemo, ali sumnjam da će sad biti mnogo komplikacija. Ako mene pitate ja sam svakako kontao da dodatni draft radimo odmah po završetku roka, sad ste zbunili sa ovim oktobrom/novembrom. Čemu to, šta će da se promeni do tad?

 

Za redosled nemam pojma, možda da saberemo koliko su kome samo draftovani igrači doneli, pa da obrnemo.

Link to comment

Aj me podsetite kako se ranije određivao redosled za ovaj dodatni draft? I šta sad sa lamelom? Zar ne bi trebalo cvrle da ga svakako zadrži u timu do kraja sezone, tj do januara kad dodatni draft rade samo oni koji hoće da zamene nekog? Čini mi se da je tako bilo ranije

Edited by Ruxin
Link to comment

Prethodne sezone redosled je bio prema stanju u classic poenima u tom trenutku, od najgoreg išlo biranje. Kažem, meni to malo bzv ali kako god, nije tolika frka...

 

Što se tiče ovih što su napustili ligu, birali su se po završetku dodatna 2 kruga, svako je imao pravo da izbaci čoveka koji je napustio ligu (pre 2 godine sam rizikovao sa Bejlom pa ispušio :P ), plus je bila varijana i ako je neko doživeo višemesečnu povredu da može da se zameni. 

Link to comment

Aha, dobro pošteno je da mogu izabrati na kraju.

 

Pa najlakše je da idemo prema klasiku pa šta nam bog da, sumnjam da bi se tu mnogi bunili (osim naravno mene :mad: ) ali ako neko ima ideju za bolji sistem super. Eto moj je predlog možda da gledamo samo draftovane, jer ako je neko potonuo zbog lošeg izbora ostatka tima to je do njega.

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...