Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Prasline, castio sam te sa 4 poena, samo zbog naziva tima. Ovo kolo cu po svemu sudeci igrati bez draftovanih igraca.

 

e: zaboravio sam Gylfija, ali on kao da ne igra

Edited by San Epifanio
Link to comment

I Bony je stigao da se povredi. Eriksen vec bio povredjen, Terry suspendovan. Od draftovanih mi ostaje jedino Coutniho. Sreca pa on igra protiv Prslinovaca

 

:isuse:
Link to comment

Prasline cestitam. Opet si imao dobar mec, a kod mene poprilicno tanko. Sve u svemu bilo je lepo (prvo mesto) dok je trajalo.

Хвала! И да знаш да је добар знак изгубити од мене: ево, прошле године сам победио Тимија, али не и Моћу. :lol:

Link to comment

skinuo sam mrak :0.6:  Ni 10 izvedenih igraca, ni negativan skor draftovanih igraca nije slomilo moju tvrdu odbranu na celu sa golmanom Howardom

Link to comment

Nek ostane zabeleženo da je najtalentovaniji među nama bio broj 2 u srbiji pre divlje karte.

 

 

Hvala na pažnji :fantom:

 

Jebeš draft, napuštaj i vijaj prvo mesto.

Link to comment

Lagao sam, broj 7 na osveženoj tabeli. Za sedmicu se nije isplatilo ni nameštati tim sva ova kola...sad se osećam kao da sam jedva malo bolji od vas običnih smrtnika, tuga :(

Link to comment

Sumnjam.

 

Masa ozbiljnih igrača sa redovnim top 10k rankom je zaglibila u milione. Do petog gw-a manje-više se većina dokopa nekih 100k i bolje pa onda giljaju ka vrhu, sada to nije slučaj. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...