Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Samo da vas obavestim da cete imati priliku da me skinete s vrha. Ne znam sifru za draft tim, a necu moci da se logujem s kompa na kom je imam do nedelje. Zbogom, drago 1. mesto u klasiku.  :cry:

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Pa trazi da ti je posalju na mail

 

Ne znam sifru za tim, a treba da znam sifru za mail koji sam jednom u zivotu otvorila da bih aktivirala nalog na fantaziju?  :cry:

Link to comment

Ja losiji izgovor nisam cuo u zivotu :isuse:

 

Jeste, Dzoni, trazim izgovore da ne namestim tim koji razbija zato sto... hm... ne zelim da skinem traku beskorisnom Runiju?

Link to comment

Ja sam Tolin problem rešio tako što mi je isti pass za oba naloga, browser ga zapamtio i ja samo menjam mailove.. :fantom: A taj drugi mail koji je samo zbog drafta napravljen glasi fantazipremier@džimejl tačka kom [emoji38]ol:

Link to comment

Pa meni je isti pass za sve zivo u sta me nije briga da li ce mi neko provaliti, pa tako i za naloge za sve fantazije, osim, ocigledno, za draft, iz ko zna kog razloga.

 

Ali dobro, bice ovo sto rece Behemoth, pa mi nece biti zao sto u prvih 11 imam dvojicu koji nece igrati zbog povreda, a na klupi dvojicu koji nece igrati jer ne umeju.

Link to comment

-8. I pored toga ne znam da li cu imati 11 koji ce istrcati na teren

 

Kad je jebeni Zarate stigao da se povredi? Pre dva dana ga stavim sa kapitena i sad vidim out do 14. septembra

 

Prsline daj datum za novi krug drafta, da znam do kad treba da gubim da bih birao prvi :srčekafu:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...