Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ja i dalje dominiram što znači još jedan rutinski poraz posle het-trika cvrletovog volkota kapitena. Sreća pa sam davno spoznao da je h2h za neznalice :fantom:

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Elem, rotacija golmana... Proslo kolo brani Boruc, Adrian na klupi. Ovo kolo Boruc na klupi a Adrian crveni od sramote sa -1 na terenu

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Vodim 30-26 protiv Koltrejna i odlučivaće sudar tria Košćelni,Azar i Navas protiv Harta, Ivanovića i Vilijana. Biće napeto do poslednje sekunde.

 

Osecam da ce me izjebati Hart.

Link to comment

Cvrletu prelazi traka sa volkota na lukakua+ulazi jagielka sa klupe, sve jednim vengerovim potezom. :lol::Hail:

 

Proklet sam jbte  :cry:

19pts profesor casti  :Hail:  :Hail:  :Hail:

proklet si jbt, sta drugo da ti kazem kad nekom peri dajes prvenstvo u odnosu na jednog acu  :s_d:

ti proklet ja ukaken. ako se potuku sutra benteke i max pa pocrvene pobeda je tvoja

Edited by cvrlle
Link to comment

Moram priznati da počinje da me pogađa ovo. Ako i u regulareu izgubim zbog toga što je 1 kompani dao 2 gola za redom, prvi put u istoriji čitave familije kompani i svih belgijskih defanzivaca ikad....flipujem astal i momentalno napuštam forum i prokleti fantazi koji može da mi ga duva. Otprilike :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...