Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Imajte srca i dajte ruxinu da prvi bira.

 

Nego, mozda vam se i sam prikljucim sledece sezone, pa mi palo na pamet da se draft radi po pozicijama, svi biraju 3 vezna, 1 do 2 napadaca, 2 odbrambena, 1 golmana (moze i 2, ali da se 1 golman moze uzeti 2 puta)

Link to comment

Ma nema smisla, jedino je logično da budući pikovi idu po tabeli. Plašim se da inače rizikujemo još gori disbalans.

 

A i da ne bude da sam iskukao nešto, ko da svkako neću dominirati sa sve dzordanom ajuvom :fantom:

Link to comment

Ma nema smisla, jedino je logično da budući pikovi idu po tabeli. Plašim se da inače rizikujemo još gori disbalans.

 

 

Ja sam to oduvek predlagao - eto ove da instaliramo da se sledeci put bira u skladu sa pozicijom - dakle osvajac bira prvi i to mu je na neki nacin nagrada za titulu. Bilo bi retardirano da zadnji kao nagradu dobije da bira prvi jer sledece sezone svi krecu od nule i nema veze sa americkim principom drafta na koji su se mnogi ovde vazda pozivali. 

Edited by ducca
Link to comment

Pa dobro,ostalo nepotroseno 10,5 miliona,mislio sam vise ce

 

Malo sam birao ostale prema tome ko se ocekuje da igra za vikend

 

Mogao je komotno jos 1 krug da bude

Link to comment

A sta mislite da orrganizujemo nesto slicno kao lutrija na nba draftu. Ko zavrsi prvi na tabeli-18 kuglica sa njegovim imdenom ide u bubanj, ko zavrsi drugi-17... Ko zavrsi posldnji on ima jednu kuglicu u bubnju. Koga izvucemo on ima prvi pik. Samo je zajebano kako organizovati to izvlacenje :D

Link to comment

Samo da pojasnim - ja sam mislio na ove dodatne krugove.
A što se tiče the sistema™ ne moramo sad opet smarati, beš ga, šta je tu je. Sad se igramo pa ćemo pričati kad dođe vreme, ali sumnjam da ćemo opet ovako.

Link to comment

Ja sam danas pazljivije pogledo ko je sta draftovao,ne vidim neke prednosti kod ostalih,ili da se neko drasticno izdvaja

 

Opet,ko prati ovu ligu bas dosta,zna o igracima,postavama i ostalo,ima najvecu prednost,izabrace od ovih ostalih 7 za prvu postavu koga treba

Link to comment

Kako je ko izabrao to sad ni sam bog ne zna, u pojedinačne igrače ne ulazim. Ali poenta sistema je da na startu obezbedi približno jednake šanse za sve, tj 1 balans

U vezi s tim viđu ovo:

 

Ruxin - 9, 37, 63, 64

Kanzas - 10, 27, 28, 46

 

 

Link to comment

Nisam čitao timija, ne učestvuje na draftu :fantom:
Ali sad kad ovako poređam stvarno deluje brutalno. I još onaj zoki peder na sve....  :thumbdown:

Link to comment

Pa,dobro znalo se da ce biti ovako nesto,ipak igramo veliku ligu,meni je to super,recimo ako budem u top 5,ko da sam i osvojio

Edited by Bogotac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...