Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Драфт прогноза за РЛ првенство:

 

1. Челзи (10)

2. Арсенал (9)

3-4. Ман Сити, Ливерпул (7)

5. Кристал Палас (5)

6-9. Ман Јунајтед, Тот'нем, Евертон, Саутемптон (4)

10-12. Вест Хем, Њукасл, Свонси (3)

13-14. Борнемут, Вотфорд (2)

15-18. Стоук, Вест Бром, Сандерленд, Астон Вила (1)

19-20. Лестер, Норич

 

Има само једна озбиљна аномалија, али ме за њу баш брига јер немам ниједног играча који ту играју. Да имам, већ сада би ми било јасно да не могу сви изабрани да испуне очекивања, па бих лагао себе да, ето, баш мој хоће. :fantom:

 

 

ko je za jos 4 kruga drafta:

 

1. zoki

2. Svarog

3. Прслин*

 

*али да неко други одреди редослед

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

ko je za jos 4 kruga drafta:

1. zoki
2. Svarog
3. Прслин*
4. Kanzas siti zez
 

*али да неко други одреди редослед 

 

ja bih u septembru/oktobru/novembru jos 2 igraca (18-1,1-18 po h2h) a u februaru dovodjenje tri i prodaja jednog igraca

Link to comment

[emoji38]ol: daj 6 krugova drafta. jeste sve ovo 1 velika sprdnja od početka, ali ima li neko pravilo koje se neće u hodu promeniti?

A šta fali da imamo što više različitih igrača, verovatno ćemo svi imati istih ili sličnih 7 u timu?! A i što da ne dodamo koji krug ako je zanimljivo?
Link to comment

pa koja je svrha vise manjih liga? svako od nas moze da nadje po 2-3 drugara za te mini draft lige, ali nije to to... poenta je da se rucak skuva i od krtine i od boranije. a mi jos ni krtinu ne istrosismo sinocnim odabirom  :fantom:

Link to comment

Može još krugova, ali samo ako ću tradicionalno da biram sa najgrđih mogućih pozicija. Pri određivanju moje kazne imajte u vidu da sam zabo 1 fabregasa  :fantom:

Link to comment

poenta je da se rucak skuva i od krtine i od boranije. a mi jos ni krtinu ne istrosismo sinocnim odabirom  :fantom:

 

:Hail:

 

Inace najpostenije da 5. krug krene redosledom iz 1., da odabere nesto i muka sa 73., 74. i slicnih mesta :fantom: 

 

Ako menjaTE, ja sam za 6 krugova, vise nije realno. Ponavljam, ja samo kazem a vi odlucite. 

Link to comment

pa koja je svrha vise manjih liga? svako od nas moze da nadje po 2-3 drugara za te mini draft lige, ali nije to to... poenta je da se rucak skuva i od krtine i od boranije. a mi jos ni krtinu ne istrosismo sinocnim odabirom  :fantom:

 

cvrle lepo, narodski rečeno, objasnio.. :D

 

Evo ovako okvirno, imamo još dva biranja - uskoro u septembru ili kad već i zimski - po tri igrača u svakom i od nove godine pa do kraja sezone teramo sa 10 različitih  :fantom:

 

Već vidim svima Fabianskog ili Schmeichela na golu, Jagielku, Bellerina, Mertersackera, Alderweirelda, van Anholta, Bertranda, Chesteraru i Lescota pozadi... :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

cvrle lepo, narodski rečeno, objasnio.. :D

 

Evo ovako okvirno, imamo još dva biranja - uskoro u septembru ili kad već i zimski - po tri igrača u svakom i od nove godine pa do kraja sezone teramo sa 10 različitih  :fantom:

 

Već vidim svima Fabianskog ili Schmeichela na golu, Jagielku, Bellerina, Mertersackera, Alderweirelda, van Anholta, Bertranda, Chesteraru i Lescota pozadi... :unsure:

 

A ne vidis vanijame, kokelane, prodlove i frensise? :fantom:
To bi bilo 180 drafovanih igraca, u svakom kolu startuje 220. Nisam siguran da bi imalo preterano smisla draftovati silne zadnje vezne i ostali škart.
 
Što se tiče cvrletovog objašnjavanja mrzi me da ukazujem na koliko se sve načina ne slažem, ali ok, mogu da prihvatim da i ovakav draft ima svojih draži. Ono što je jasno je da ako ćemo da nastavimo sa velikom ligom moraćemo smisliti neki bolji sistem™ od ovogodišnjeg, a nisam siguran da je nešto drastično bolje uopšte moguće. Što je glavni problem u celoj priči. Potrudiću se da ne kukam i ne smaram cele sezone, najpre zbog praslina koji trpi i organizuje nas preraslu decu a da mu to niko nikad nije tražio, ili nedajbože platio, ali ovo realno nije bilo baš idealno. Donji deo bubnja je u praksi ispao previše favorizovan, valjda možemo da se složimo oko toga.
Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...