Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

mozemo da idemo na varijantu da nas novajlije raspodelite u 2 lige po 4 recimo, a vi starosedeoci da igrate u obe lige sa istim timom.

 

onda bi redosled biranja isao nekako ovako (pod pretpostavkom da cemo onda odmah da idemo sa 6 krugova biranja jer su manje lige):

 

novi-1 -> novi-4, stari-1 -> stari-8

novi-4 -> novi-1, stari-8 -> stari-1

stari-8 -> stari-5,  novi-1 -> novi-2, stari-4 -> starti-1, novi-3 -> novi-4

novi-4 -> novi-3, stari-1 -> stari-4, novi-2 -> novi-1, stari-5 -> starti-8

stari (1->8 neparni), stari (1->8 parni), novi (1->4 parni), novi (1->4 neparni)

novi (4->1 neparni), novi (4->1 parni), stari (8->1 parni), stari (8->1 neparni)

 

na polusezoni naravno se prepakujemo po ligama tako da svi novi igraju jednu zajednicku ligu, a starosedeoci se rasporede u 2 lige sa po 8 (istih) timova sto je moguce jer vec imaju po 2 tima.

 

 

edit: zaboravio bazen

 

Ko je za?

1) Svarog

Edited by Svarog
Link to comment

Ako u trecem krugu zamenis mesto starima i novima, a u petom parnima i neparnima kod starih, a kod novih ostavis isto, razmislicu da dam i svoj glas. 

Link to comment

Ne delimo se po stari/mladi principu vec po tough/soft.

Dakle, draft poredak:

 

1) Tough

2) Tough

3) Tough

4) Soft

5) Tough

6) Soft

7) ...

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Zoki mađija drafta koji večito završi na dnu a onda se vadi kako za vreme drafta morao da uspavljuje dete itd :D

Aaa nee, poraslo dete, osamostalilo se.. Jedino koga ću ja tu da uspavam sam ja sam :) Spreman bokal kofeina za večeras..

 

A da ću biti poslednji, neću :mad: U prošloj sezoni sam ispucao sve baksuzluke, ovu ću da izdominiram :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...