Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Je l' stvarno na snazi neka predizborna tišina? :unsure:

 

Ja samo hteo da pitam da li ovu četvoricu što draftujemo većeras™ držimo na rosteru do kraja sezone no matter what, ili postoji opcija zamene par njih na polusezoni ili tako negde?

Link to comment

Je l' stvarno na snazi neka predizborna tišina? :unsure:

 

Ja samo hteo da pitam da li ovu četvoricu što draftujemo većeras™ držimo na rosteru do kraja sezone no matter what, ili postoji opcija zamene par njih na polusezoni ili tako negde?

 

Kaznjen si pomeranjem za jedno mesto na dole na draftu zbog krsenja tisine i jos za jedno mesto zbog pitanja na koje je odgovoreno vise puta. 

 

 

Do kraja sezone, osim ako ti se jedan ne povredi bas ozbiljno ili ne napusti PL u zimskom draftu. Ali samo jednog mozes da zamenis, i to za vreme zimskog drafta, pre i posle toga moras da drzis igrace koje imas u timu.

 

Link to comment

Nego, meni malo glupo ovo sa jednom velikom ligom. Daj da vidimo da se to podeli. Recimo 2*10

 

Ko je za?

 

1) ja

2) ...

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

 

 

Nego, meni malo glupo ovo sa jednom velikom ligom. Daj da vidimo da se to podeli. Recimo 2*10

 

Ko je za?

 

1) ja

2) ti

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Kaznjen si pomeranjem za jedno mesto na dole na draftu zbog krsenja tisine i jos za jedno mesto zbog pitanja na koje je odgovoreno vise puta.

 

Behemoth and 1 more like this.

 

Da pravim modifikovan spisak?

Link to comment

...

 

 

Nego, meni malo glupo ovo sa jednom velikom ligom. Daj da vidimo da se to podeli. Recimo 2*10

 

Ko je za?

 

1) ja

2) ja

3) ko

4) lo

 

Sent from my Nexus 4

Edited by cvrlle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...