Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Не може бубањ, биће х2х.

 

За јануар нека дуцца и Толаа направе модел, уз добронамерне Тимијеве сугестије, и ето равнотеже.

 

E, moj model od prosle godine je funkcionisao savrseno. Niko se nije bunio i bio je mnogo pravedniji od ovoga. Onda jutros procitam tvoj predlog da ponovo napisem taj model. Napisem ga, ti ne obratis paznju uopste, nego samo zakljucas svoj predlog onakav kakvim si ga zamislio, bez ikakvih mogucnosti za ispravke (a dali smo ti predlog za njih i ja i beowl). Malo ti nije fer ovo prozivanje. Meni je ovo sranje samo igra, trebalo bi svima da bude, tako da bi mogao malo da spustis loptu. 

Link to comment

Kad smo vec kod prozivanja jel ga ima negde onaj peder Fei? Bese dogovor da se izbacuju iz lige oni koji ne pisu na temi.

Ovo je za obicnu temu al me podsetio ova smarac skautas.

Link to comment

Ja sam neko vreme sumljao™ da je Fei sin MDodika. Eto, ovaj se sad zeni, a Feija nema. Koincidens? Aj tink not. Da se kikuje iz lige

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

E, moj model od prosle godine je funkcionisao savrseno. Niko se nije bunio i bio je mnogo pravedniji od ovoga. Onda jutros procitam tvoj predlog da ponovo napisem taj model. Napisem ga, ti ne obratis paznju uopste, nego samo zakljucas svoj predlog onakav kakvim si ga zamislio, bez ikakvih mogucnosti za ispravke (a dali smo ti predlog za njih i ja i beowl). Malo ti nije fer ovo prozivanje. Meni je ovo sranje samo igra, trebalo bi svima da bude, tako da bi mogao malo da spustis loptu.

Био сам озбиљан а нисам прозивао, што сам потврдио и у следећем свом посту који очигледно ниси прочитала јер би видела да сам у њему прихватио твоју критику и пре него што си је написала и спустио лопту.

 

У више наврата сам те молио да се укључиш и помогнеш, али то изгледа ниси видела јер си се укључила са предлозима тек након што смо ставили дуццин и мој јебао ме да ме јебао куд га и написах предлог, а тада сам већ погубио живце на чему сам се већ свима извинио, а ево сада и теби лично. Не знам шта ми је било, као дечији рођендан ми је постао цео топик: овај прича једно, овај друго, овај мусав, овај би да пиша, а ја бих само волео да сам на неком другом месту и ето, наљутих пријатеље и испадох магарац. Извини, драга Толоо :mad:, зајебао сам ствар.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...