Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Jel ti to, prasline, pitas sta cu ja na vasem topicu? Pokusao sam da ti ignorisem tu glupost.

Не питам те шта ћеш ти на нашем топику, већ зашто тролујеш.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Da bismo imali konačan i ultimativan spisak biranja u sredu, moramo da znamo da li ima ili nema trejdovanja pozicija.

 

Zoki, Tolaa - ajde vi recite da li vam je makar jedan glas (koji već imamo) protiv trejdovanja dovoljan da odustanete ili biste radije da bacimo i ovo na glasanje pa da tražimo prostu većinu?

Link to comment

Da bismo imali konačan i ultimativan spisak biranja u sredu, moramo da znamo da li ima ili nema trejdovanja pozicija.

 

Zoki, Tolaa - ajde vi recite da li vam je makar jedan glas (koji već imamo) protiv trejdovanja dovoljan da odustanete ili biste radije da bacimo i ovo na glasanje pa da tražimo prostu većinu?

 

 

Naravno da mi nije dovoljan ali nemoj više glasanje molim te, pogubismo se :D Ima po ovim yahoo-ovima i sličnim fantazijima da svaki trejd (dal pik dal već izabran igrač) odobri komesar, koga fala bobu, nemamo ili da glasa cela liga... Stvarno mi je svejedno, neću samo dodatno da komplikujem...

 

Sledeće godine da oformimo 1 komisiju™ od tri člana - predlažem duccu, Prslina i timmija (naravno i za to ćemo glasati :lol: ) - oni lepo napišu 1 Sveti Pravilnik i a u pm, to ima da se poštuje :fantom:

Link to comment

Klasican primer NBG opustenosti cak sa ovom podvlaom od 2soma dinara i jedna, reklo bi se, debitantsko-hipsterska fotka, specijalno obradjena za kacenje na Instagram.

stativa... bio si blizu!

foursquare i ono kao gde sam i sta radim  :naughty:

Link to comment

Naravno da mi nije dovoljan ali nemoj više glasanje molim te, pogubismo se :D Ima po ovim yahoo-ovima i sličnim fantazijima da svaki trejd (dal pik dal već izabran igrač) odobri komesar, koga fala bobu, nemamo ili da glasa cela liga... Stvarno mi je svejedno, neću samo dodatno da komplikujem...

 

Zašto da ne, šta smo sve glasali u prethodnih par dana ovo još i ima smisla  :wacko:  Realno, treba nam jasna situacija da bismo imali jasan spisak u sredu.

 

Prsline, predlažem ti da otvoriš još ovo glasanje osim ukoliko kao prvi među jednakima želiš da presečeš™ i poštediš krhki forumski budžet još jednih izbora.

Link to comment

241532f1d76d33a3c178fa13df5ca650.jpg

preliminarna vodilja... bilo je tu još nekih korekcija ali da ne otkrivam sad baš previše

Da nastavim spiskometriju™

 

27afaa63bda88cc08cf1515398ebbfb8.jpg

 

@beowl

 

Aj neka se izjasne i ostali, načelno je već troje za (Prslin, Tola i ja smo već nudili trejd) a malkin za sada jedini protiv :fantom:

Edited by zoki
Link to comment

Тола је блефирала.

 

Предлажем да се зоки и ја заменимо јер је његово место једно од горих, што је директна последица мањкавости моје верзије драфта.

 

Што се осталих тиче, ако има још неко ко би се мењао нека изволи слободно: ако можемо да мењамо играче које изаберемо (а можемо), зашто да се не мењамо и за места са којих их бирамо?

 

Још једна ствар: јавно се извињавам Дуцци што сам изгубио живце током расправљања са њим. Не мислим да имам тапију на драфт знања, само сам се сморио од гласања, прегласавања, поништавања гласова и осталих акција. Убудуће би требало у првом посту на топику (нека га отвара победник претходног х2х драфта) поставити сва правила, па ко хоће да игра, нека игра. Ја то нисам урадио па сам у том смислу за цео овај хаос сам највише крив. :( Ако икада сретнем било кога од вас као извињење плаћам прво пиће свакоме од учесника (а Тимију два). Праштајте, браћо и Толоо :mad:

 

Озбиљно сам предложио да он, Тола и Тими одреде правила јануарског драфта како би се ствари довеле у равнотежу.

Edited by Прслин
Link to comment

Што се осталих тиче, ако има још неко ко би се мењао нека изволи слободно: ако можемо да мењамо играче које изаберемо (а можемо), зашто да се не мењамо и за места са којих их бирамо?

 

evo zašto, ako već moram da ponavljam:

 

ja sam protiv. taktiziranje oko pikova je deo draft taktike samo ako draft nije fer ili makar uravnotežen, a jedna od najvažnijih stvari u vezi sa draftovanjem lige od nule je da draft bude fer ili makar uravnotežen. posle nek se trejduju igrači do mile volje.

znači dogovorili smo se glasanjem da se pravimo da je draft fer i uravnotežen. ajde onda da se pravimo da je fer i uravnotežen do kraja. samo se dodatno ujebavaju najniži pikovi prve runde jer sa njima niko neće hteti da se menja. evo ducca već tri strane ignoriše moj predlog trejda.

 

a ima i ovo:

 

завршили смо са кретањима из почетка.

jel stvarno hoćeš da dočekamo 23 sata u sredu a da se ovde i dalje trguje pikovima druge, treće i četvrte runde?

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...