Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

 

Ruxin - 9, 37, 71, 72

Kanzas - 10, 35, 36, 46

 

Razlika je jedno mesto u redosledu, Ruxin 9. Kanzas 10. Ako je ovo balans onda super.

 

 

U tvom modelu njih dvojica bi bili savršeno izbalansirani, Ruxin 9, 28, 45, 64; Kanzas 10, 27, 46, 63.

 

Ali bi zato Cvrlle imao 18, 19, 54, 55 a Moća 1, 36, 37, 72.

 

Ne može se napraviti savršena raspodela, uvek će postojati vršna opterećenja. Barem dok ne angažujemo nekog ozbiljnog matematičara da isprogramira magičnu formulu.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

3. 43. 59. 60.   :Hail:

Dajte taj modeltm, koga ja to biram sa 43., 59. i 60. mesta. Cisto da vidim koja ce mi biti vrednost tima (posto je to presudno).

 

8 38 69 70

 

A šta ja da radim, jebiga moglo je svakom da zapadne?! Ruxinu je jedino gore.. Utopiću ovaj osmi pik za dva u drugoj rundi pa kako bude, zezamo se jebote..

 

Najbolje su prošli ovi što među prvima biraju dva u drugoj rundi, bolje da imam tri solidna igrača (oko 7-8 miliona) nego jednog iz top 5 od kog bi mi zavisio ceo tim, povredi se i doviđenja..

Link to comment

Зоки, јесмо се ми заменили? Дуцца не да свој трећи пик, Толаа свој шести, ти си ми последња нада да се пребацим у горњи дом.

 

Sto neko ne prokomentarise odnos Ruxina i Kanzasa? Navedeno je iznad kako biraju. Kapiram da nisam dovoljno jasan da nije moja pozicija u pitanju nego generalno ne valja princip...

Ево, ја ћу да прокоментаришем:

 

a) 1.ducca

 

b) 1.praslin

2. san epifanio

3. ruxin

4. malkin

5. beowl

6. Svarog

7. zoki

8.cvrlle

9 Kanzas siti zez

 

Руксин је трећи, Канзас девети на списку оних које си пре пар страна оптужио да су гласали за овакав радпоред јер имају добре позиције, а сада се бориш за њихова права.

 

Реци ми: је л' ћемо до краја сезоне да слушамо кукњаву? Ја сам већ у овер-драјву, а још нисмо ни изабрали јебене играче.

Edited by Прслин
Link to comment
 

Какав Мињоле и Даунинг? Ко је њих спомињао? Не разумем, много је компликовано. Ево, објасни ми.

:fantom:

 

Obrati paznju na Beowlovu projekciju sa prethodnih strana - uzimao je u obzir skor igraca iz prosle sezone pa tako racunao vrednost timova, tj potencijalni ucinak. Dakle u top 20 su prosle sezone bili navedena tri igraca koje sam pomenuo - koliko je realno da ce bilo ko od njih uopste biti draftovan, na stranu ovaj sto nije u Premijeru vise? Sta je tu komplikovano da se razume? 

 

Tvoj model se pak bazira na cenama ali si i sam naveo da ce ljudi iz sredine najebati i da ne znas kako to da resis, pa je to proslo nezapazeno. Drugo, opet si i sam pomenuo - ne mogu Bane i Terry sa 7.0 u isti kos kao Herrera ili Mirallas, da ne pominjem Balotelija. Dakle kako god da krenes da projektujes i vadis statisticke proseke naidje se na corsokak. A ovaj sadasnji metod je izabran upravo na osnovu tvoje i Beowlove analize kako je ovo najrealnije, pa niko nije hteo da se udubljuje i vidi da li je to stvarno tako nego procitali kranje cifre. 

 

 

Зоки, јесмо се ми заменили? Дуцца не да свој трећи пик, Толаа свој шести, ти си ми последња нада да се пребацим у горњи дом.

Ево, ја ћу да прокоментаришем:

a) 1.ducca

b) 1.praslin
2. san epifanio
3. ruxin
4. malkin
5. beowl
6. Svarog
7. zoki
8.cvrlle
9 Kanzas siti zez

Руксин је трећи, Канзас девети на списку оних које си пре пар страна оптужио да су гласали за овакав радпоред јер имају добре позиције, а сада се бориш за њихова права.

Реци ми: је л' ћемо до краја сезоне да слушамо кукњаву? Ја сам већ у овер-драјву, а још нисмо ни изабрали јебене играче.

 

Da si bolje citao rekao sam 7 od 9 ljudi su iz donjeg doma. Ruxinu svaka cast, Svarog je takodje rekao razlog da ga boli uvo da se cima pa je glasao za predlog sa vise glasova.

 

Svakako necemu slusati "kuknjavu" o ovome vise posto vidim da je bolna tema, tek argument ti je do jaja. Pljus tabela, analizirali smo sto smo analizirali i cao. Kako ova tema podseca na sliku danasnje Srbije, do jaja.

 

Evo necu vise talasati, i to bas u ovom trenutku. Ocigledno mi je previse dosadno zadnjih dana pa trosim energiju na ovo. 

 

 

Edited by ducca
Link to comment

Obojica ste bili za veliku ligu, ovo su sad samo nijanse. U svakom sistemu gde 18 ljudi pokušava da igra draft bi neko najebao. Just saying...

Link to comment

kako je ovo dobro :lolol:

ducco, što se grbo rodi vrijeme ne ispravi. da je liga mala, npr. 9 igrača :fantom:, voziš zmiju™ osam rundi, i svi srećni. ovo sad je šminkanje mrtvaca, dal će da ima alajner™ ili smouki ajz. batali više, preglasalo te i gotovo. da draftujemo pa da se zezamo.

 

edit. okej ducca batalio, ajde ispišite konačan redosled pikova i da zaključavamo temu do srede.

Edited by malkin
Link to comment

Istini za volju, moja analiza je stigla nakon završenog glasanja tako da niko nije mogao da bira na osnovu nje.

 

Pri tome sam kroz model ravnopravno propustio i jednu i drugu opciju, kako bismo videli da se razlikuju u nijansama i da će u svakom slučaju neko nagrabusiti - samo je pitanje ko jer to zavisi od modela i naravno od generatora.

 

Tako da mi nije jasno na osnovu čega smatraš da bi bilo ko trebalo da glasa za tvoj model, osim naravno onih koje je generator smestio bliže sredini. Oni bi bolje prošli u tvom modelu ali bi nagrabusili oni od 15. do 18. mesta pa bi onda oni izašli da skandiraju: "Ducco Vučiću!" i da traže Prslinov model.

 

 

Ko god misli da sam mu/joj ja odgovoran za loš raspored, na raspolaganju mu/joj je moj superatraktivni 14. pik.

Edited by beowl
Link to comment

Да, четири сада, а пета ће након краја прелазног рока.

 

Подсетио бих цењени аудиторијум да мој предлог подразумева да се та пета рунда драфта дешава крајем октобра или почетком новембра, од 20. ка 1. месту х2х лиге у том тренутку. На тај начин би се компензовали они који су оштећени несавршеношћу драфтовања прва четири играча.

Link to comment

edit. okej ducca batalio, ajde ispišite konačan redosled pikova i da zaključavamo temu do srede.

 

Čekaj da vidimo da li će da bude trejdova, treba i Zoki da potvrdi da je prihvatio trejd sa Prslinom.

Link to comment

iskreno, ja bi lupio zabranu na izmene. izglasalo ligu, izglasalo sistem, poređalo pikove--čemu onda služi razmena pikova? ovo je draft za jednu jedinu sezonu, sledeće se opet ide od nule pa nema trejdovanja pikova za naredne godine kao u pravim sportovima. ako je sistem dobar, dobar je svakome i nema šta da se menja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...