Jump to content

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Pazite zokijevu poziciju, sta ce on jadan da izabere. :lolol: pa uporedite s, recimo, ruxinom. Da ne pricamo o cvrletu.

 

Stvarno ljudi, zaboli me za vas draft, ali ovo veze sa zivotom nema.

Link to comment

Možda zato što ti tupsoni koji nemaju svoje mišljenje jednostavno hoće da se igraju i razonode a ne da cepaju dlaku na 18 delova kao da je ulog bubreg i plućno krilo?

 

+1. Meni je tako svejedno kako ce da se igra i bira, zato nisam ni glasala. Pustam one kojima je to ocigledno bitnije nego meni da odluce. Briga me i da li ce biti novog izvlacenja ili nece. 

 

Dobija li neko nesto pobedom u draftu? Ne. Prosle sezone su prolazile sedmice bez posta na topiku, toliko je bilo bitno. 

Link to comment

Citam sve ovo i neveruem™

Meni su sve osim prvog i drugog kruga potpuna lutrija i apsolutno mi je nebitno da li ce mi uleteti Firmino ili Bolasi kao 38 pik. Pukovnik ili pokojnik, podjednake su sanse. Pominjali ste Manea, koga sam ja uzeo pred sam kraj drafta prosle sezone... Barkli je npr bio x mesta bolje plasiran.

 

Sreca pa mi je danas smor dan na poslu, te sam resio da ga provedem sa vama...

 

ea6de6e826ff8b05660da106a1d30744.jpg

 

Sent from my Nexus 4

Ta dva soma su da uplatiš skauta? :unsure:
Link to comment

Pazite zokijevu poziciju, sta ce on jadan da izabere. [emoji38]ol: pa uporedite s, recimo, ruxinom. Da ne pricamo o cvrletu.

 

Stvarno ljudi, zaboli me za vas draft, ali ovo veze sa zivotom nema.

Najviše me jebe što moram 80 igrača da napišem.. :isuse: Nema veze, idemo opušteno, svaki bod će biti kao kuća [emoji38]
Link to comment

Pazite zokijevu poziciju, sta ce on jadan da izabere. :lolol: pa uporedite s, recimo, ruxinom. Da ne pricamo o cvrletu.

 

Stvarno ljudi, zaboli me za vas draft, ali ovo veze sa zivotom nema.

 

Apsolutno se slazem. Hazard Panteliji ne moze da nadoknadi cvrlletovog 18, 19. i 20. pika ako izabere kako treba, cak i ako svaki od te trojice donese samo po 100 poena. O Zokiju sa pikovima 8 pa 39 da ni ne pricam. Ili o sebi, 5, pa 43.

Link to comment

Moj osmi pik prve runde nudim nekome ko u drugoj rundi bira dvojicu, navali narode..

 

Edit: Jel može uopšte to, jedan za dva igrača?

Edited by zoki
Link to comment

Plus, kad se vec biraju po 2 igraca u 2. rundi, zar ne bi trebalo da ide 18-10, pa 10-18, tako bi bilo makar malo pravednije (za ove sto imaju te brojeve), a ne 18, 18, 17, 17, 16, 16...???

Link to comment

Pazite zokijevu poziciju, sta ce on jadan da izabere. :lolol: pa uporedite s, recimo, ruxinom. Da ne pricamo o cvrletu.

 

Stvarno ljudi, zaboli me za vas draft, ali ovo veze sa zivotom nema.

Imalo- nemalo, poenta je da se igramo i zezamo. Ovde da dodje John Nesh s onog svijeta i predstavi svoj matematički model idealnog drafta, bio bi poslat na troskoke momentalno. Dakle, da batalimo konsenzus i da se igramo.

 

Sad na vedrije teme: da li je dozvoljeno trejdovanje draftovanih igrača? Ono, Svarog meni Bellerina a ja njemu Zabaletu :fantom:

Link to comment

Plus, kad se vec biraju po 2 igraca u 2. rundi, zar ne bi trebalo da ide 18-10, pa 10-18, tako bi bilo makar malo pravednije (za ove sto imaju te brojeve), a ne 18, 18, 17, 17, 16, 16...???

Možda dva puta 18-10? Plus u trećoj rundi dva puta 9-1? Ali to bi stvarno trebalo ostaviti Prslinu na odluku. Njegov je model, on neka kaže da li hoće nešto da menja u drugoj/trećoj rundi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...