Jump to content

Драфт 2015/16


Recommended Posts

a) 1.ducca

 

b) 1.praslin

2. san epifanio

3. ruxin

4. malkin

5. beowl

6. Svarog

7. zoki

8.cvrlle

match point

Гласајте даље. Још један глас је потребан да завршимо ову агонију. Дуццо, брате, је л' ти из ока испао тај твој систем? Јака муда горе-доле, доле-горе, пет пута сам га објашњавао, једини си за тај твој, разлике су ионако минималне. Искулирај више и прихвати шта већина одлучи.

 

Исто важи и за ове приче о великој и малој лиги. Готово је, гласали смо. Је л' ћете сада до краја године да подмећете клипове у точкове да би испало да сте били паметнији?

 

К'о деца сте, бре.

 

Још један глас, после тога коме се не свиђа - паљба. А ако више вас настави да кука "требало је две лиге", "бољи је овај модел" обрисаћу целу лигу па правите нове, још лепше и старије.

 

К'о државу да правимо, а не глупу драфт лигу. :isuse:

 

Едит

 

Ово је редослед. Дуццо, трећи си од почетка, ја сам трећи од краја. Ако се изгласа мој™ систем, хајде да се заменимо и мирна Бачка.

 

1. Pantelia

2. Moća

3. ducca

4. Svarog

5. Tolaa

6. Bogotac

7. nbg4ever

8. Zoki

9. Ruxin

10. Kanzas

11. San Epifanio

12. Gylfi

13. Malkin

14. beowl

15. Behemoth

16. Prslin

17. John

18. cvrlle

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

 

 


A gde je dogovoreno? Pa mi 24h do pocetka biranja nemamo nista-ni ucesnike, ni poredak biranja, ni konsenzus oko biranja.

 

histori ripit

Link to comment

1. krug

 

1. Prslin - Azar
2. Moća - Diego Kosta
3. Tolaa - Rooney
4. San Epifanio-Sanchez (ARS)
5. pantelia - Van Persie
6. ducca - Yaya
7. nbg - Aguero
8. zoki - Sturridge

9. Behemoth - Fabregas
10. John Coltrane - Lukaku
11. malkin
 - Ramsey

 

1. Pantelia
2. Moća
3. ducca
4. Svarog
5. Tolaa
6. Bogotac
7. nbg4ever
8. Zoki
9. Ruxin
10. Kanzas
11. San Epifanio
12. Gylfi
13. Malkin
14. beowl
15. Behemoth
16. Prslin
17. John

18. cvrlle

 

histori ripit

#samo kazem :fantom:
 

Link to comment

Evo mog plastičnog primera. Uzeo sam svoju 14-tu poziciju iz generatora i primenio je na Top90 prošlogodišnjih jugadora.

 

 

Model Ducca mi donosi sledeće (1-18; 18-1; 18-1; 1-18; i neka bude da u petom krugu prolazim najgore tj 18):

 

Sterling................9     158

Hart....................5.5   142

Ki Sung-yueng...5.5   129

N'Zonzi................5     111

Naismith.............5.5    98

total...................30.5   638

average..............6.1   127.6

 

 

Model Prslin mi donosi sledeće (1-18; 18-10 2x i 9-1 1x; 10-18 1x i 1-9 2x; i neka bude da u petom krugu prolazim najgore tj 18):

 

Sterling..................9    158

Ings......................7.5  139

Fonte....................5.5  139

Skrtel....................5.5  124

Naismith...............5.5   98

total......................33   658

average................6.6  131.6

 

 

Znači, u Prslinovom modelu dobijam 2.5M vredniji draft koji osvaja 20p više. I zato glasam za taj model. Da, znam da uzorak nije relevantan ali rekao bih da može da posluži kao simulacija - ako ništa drugo da pokaže da razlike nisu straobalne i da se neće svemir urušiti ako izaberemo bilo šta od ovoga.

Edited by beowl
Link to comment

Pa normalno, svako sad glasa za ono sto mu odgovara, sada kad se znaju startne pozicije.

Prasline, jebe mi se za moj kao moj predlog, evo neka bude Tolin, prosto ovaj tvoj je previse ekstreman. Ne mogu nikako da ga prihvatim, zao mi je. A ljudi i njihovi principi glasanja video sam - pola zbog svoje lose startne pozicije, a druga polovina po inerciji da bi se zavrsilo, bez nekog udubljivanja. To je sve tako pogresno. 

Link to comment

@Дуццо

Ако не можеш никако да га прихватиш, нити да се са мном замениш за место, а ти кликни оно "икс" код чланства у лиги, авер чека к'о запета пушка.

 

 

 

Хвала, Канзасе.

 

Beowl : thumbsup:

 

Готова гласања, окончана превирања, црна улаштена чизма стала је на врат анархији.

 

Драфт је у среду у 22:00, а скупљаћемо се бар пола сата. 'Ладите пива, припремите живце и спискове. Ако неко не буде при брзом нету (мени нестаје струја када су олује, успут и нет), нека не брине јер ћемо да комбинујемо Моћин геј чет и објаве на топику.

Edited by Прслин
Link to comment

:isuse: Koji vam je? 

 

Mora da bude novo izvlacenje brojeva kad se konacno dogovorimo. Da ne bude da je svako glasao onako kako njemu najvise odgovara, a posle kako se kom zalomi, sami smo birali. Ducca, dacu ti svoj broj ako bude bolji od tvog, posto si ti najglasniji zagovornik neponavljanja izvlacenja.

Link to comment

Pa normalno, svako sad glasa za ono sto mu odgovara, sada kad se znaju startne pozicije.

Prasline, jebe mi se za moj kao moj predlog, evo neka bude Tolin, prosto ovaj tvoj je previse ekstreman. Ne mogu nikako da ga prihvatim, zao mi je. A ljudi i njihovi principi glasanja video sam - pola zbog svoje lose startne pozicije, a druga polovina po inerciji da bi se zavrsilo, bez nekog udubljivanja. To je sve tako pogresno. 

 

Pa čekaj, moja loša startna pozicija je još gora u tvom sistemu, zašto bih birao njega?

 

Obrati pažnju šta se desi ako simuliram svoju poziciju 14 na Top90 cenovniku uz prošlogodišnji bodovni učinak:

 

Model Ducca

 

Özil........................8.5   103

Depay....................8.5   0

Ivanović..................7     179

De Jong................6.5    10

Marković.................6     47

total.....................36.5   339

average................7.3   67.8

 

 

Model Prslin

 

Özil........................8.5   103

Coutinho.................8     134

Pelle.......................8     149

Wijnaldum..............7      0

Marković................6      47

total....................37.5   433

average...............7.5    86.6

 

 

Opet dobijem 1M vredniji draft kod Prslina (poeni ovde nisu bitni). Kako je onda njegov model ekstremniji od tvog?

Link to comment

Pa upravo je to poenta jbt - svi glasaju prema svojoj poziciji. Glasanje je moralo da bude odradjeno pre generisanja!! Sto se mene tice jebe mi se - generisite ponovo redosled, ali daj da ljudi glasaju objektivno a ne prema svom interesu koji je vezan za sadasnji redosled. 

Link to comment

Nemojte više molim vas da glasamo. Stvarno mislim da bi bilo i bespotrebno a i previše.

I meni se jebe koj će princip da se koristi, razlike jesu , ali valjda težimo date razlike svedemo na minimum a Prslinov metod je realno najviše približio mene kao 18. i onog koji je prvi.

Edited by cvrlle
Link to comment

Толо, извини, али неће бити новог извлачења бројева, завршили смо са кретањима из почетка.

 

Beowl је показао колико су мале разлике између прошлогодишњег и овогодишњег система. Разлика у гласању није мала, па да се нешто бринем: 9 према 1 је ћао. Уз то, гласали су и људи из "горњег дома" , остали нису гласали тако због својих места већ јер су активнији на топику, а ако ни то није довољно, ја сам понудио Дуцци да се промени са мном, а то исто нудим и теби или било коме.

 

Извињавам се свима који мисле да је ово неправедно или ружно са моје стране, али сте сви сведоци колико јуримо сопствене репове ако нема неког ко ће да каже "доста". Мислим да је боље да се пресече него да све оде у курац, а на ивици је да оде.

Link to comment

 

 

Толо, извини, али неће бити новог извлачења бројева, завршили смо са кретањима из почетка.

Beowl је показао колико су мале разлике између прошлогодишњег и овогодишњег система. Разлика у гласању није мала, па да се нешто бринем: 9 према 1 је ћао. Уз то, гласали су и људи из "горњег дома" , остали нису гласали тако због својих места већ јер су активнији на топику, а ако ни то није довољно, ја сам понудио Дуцци да се промени са мном, а то исто нудим и теби или било коме.

Извињавам се свима који мисле да је ово неправедно или ружно са моје стране, али сте сви сведоци колико јуримо сопствене репове ако нема неког ко ће да каже "доста". Мислим да је боље да се пресече него да све оде у курац, а на ивици је да оде.

 
 
Sta znaci ljudi iz gornjeg doma, 7 od 9 glasaca su 10. i losije mesto, gotovo svi sa dna spiska su glasali za tvoj predlog i onda kao nije interes u pitanju. Al da ne bude da sam ja protiv predloga zato sto biram 3. - moze da se prelista nazad i da se vidi da sam bio protiv i mnogo pre nego sto je objavljen redosled. Takodje sam predlagao i novo generisanje ako je moja 3. pozicija problem, dakle ne vucem ja na svoju vodenicu - samo mislim da postoje balansiranije varijante. Ne zelim da posle bude da sam hteo korist zbog svoje pozicije kao sto mi se izmedju redova ucitava. Al vidim Praslinu je bitno da njegov predlog prodje pa evo glasam i ja za njega, sto da imam drugacije misljenje kad masa ne voli da se talasa. Svi zadovoljni. Jeeeeeee
 
Vidimo se u sredu. 
Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...