Jump to content

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Колико би све лакше било када би свако читао све постове на топику, бар када се одређују правила.

 

Strasno, ali jebeno strasno :isuse:

 

Inace, posto je vec bilo reci o tome da ako se generise redosled biranja pre pecatiranog rasporeda za naredne runde - posle ce biti haos jer ce svako vuci na svoju stranu, sad lepo sta je tu je i generator mora ostati jer je prvih 18 izabrano random metodom te nema potrebe menjati taj deo. Ostatak ce biti utvrdjen po nekom modelu vec. Just sayin...

Edited by ducca
Link to comment

Čekaj, a) su rekreativci a b) radna grupa?

 

Ma kakva radna grupa, nece se manji broj ljudi nista lakse dogovoriti. a) je duccin model rasporeda zrebanja posle prvog kruga, b) praslinov. Ako ne znate sta je koji vratite se 2-3 strane unazad i PROCITAJTE

Link to comment

Pročitao sam sve strane ali na prethodnoj strani čovek predlaže pooll™™ za radnu grupu, otkud znam da nije možda to u pitanju...

Ma opusteno, ja reko samo da napomenem cisto da svi znaju gde, sta i kako.

 

 

edit - ajde ljudi, jos malo i gotova ova muka

Edited by Ruxin
Link to comment

Pročitao sam sve strane ali na prethodnoj strani čovek predlaže pooll™™ za radnu grupu, otkud znam da nije možda to u pitanju...

 

Pa da ne bude posle napisali smo 500 postova a nista nismo odlucili.

Link to comment

a) 1.ducca

 

b) 1.praslin

2. san epifanio

3. ruxin

4. malkin

5. beowl

6. Svarog

 

daj da završimo s ovim...

 

 

 

 

možda bi se i uključivao u raspravu, al samo bi dodatni šum unosio.

ja da se pitam birali bi bar po 11 odmah, al vi bolje znate koliko bi se to oteglo.

 

 

Link to comment

Kakav je sad ovo spisak

 

Sad već ozbiljno ne isključujem da me troluješ, ali nema veze, imam ja vremena.  :fantom: 

 

Pokušaću da još jednom sumiram gde smo i šta smo za sve zbunjene.

1) glasali smo da li je hoćemo jednu veliku ligu ili 2 male, izlglasali jednu veliku

2) bubanj je bio, raspored biranja za prvi krug već postoji. Ne znam da li se sad menja ali to je najmanje bitno, niko od nas nema ništa sa tim

3) ostalo je još da se izglasala kako će ići raspored biranja u ostalim krugovima. Postoje 2 predloga: a) duccin i b) praslinov

 

a)

 

 

Glasanje je najbolje. Sastaviti svaki predlog, koliko god da ih je i koji ima najvise glasova to je, nema kukanja.

 

Svako ko ima predlog neka iznese pa da ih do vcrs objedinimo.

 

Moj je:

1-18

18-1

18-1

1-18

Novi generator za 5. krug

 

 

 

b)

 

 

 

Редослед бирања (сада бирамо четири играча):

 

1-18

 

18-1 (од 18. до 9. по два играча, од 8. до 1. по један)

 

9-18, 1-8 (од 9. до 18. по један, од 1. до 8. по два)

 

Да бирамо петог, тај круг би ишао 18-1. Пошто је то бирање резервисано за касније, бираћемо тим редом, али по пласману на х2х табели. Предлажем да петог бирамо или одмах или тек почетком новембра јер ће ако прерано бирамо играч који изабере Агуера бити после три кола међу последњима јер ће се Агуеро одмарати на почетку сезоне зног играња на првенства Јужне Америке, а онда улеће и креће да деље таман када тај срећник драфтује и Игуаина. Ако жреб 5. играча буде почетком новембра, ниже пласирани ће добити подстицај да се опет напале, а више пласирани да открију неког новог Манеа к'о пантелиа прошле године у том петом кругу.

 

Link to comment

Ako neko ima nešto nek doda, ja bolje od ovog da objasnim ne umem. :( Jedva čekam da se završi ovo pa da ponovo kenjam po temi i trolujem, bem ti ovu konstruktivnost

Link to comment

Bas me zanima ekipa koja je glasala - je l to radi da bi se ovo zavrsilo sto pre, ili vam se zapravo svidja Praslinov model? I ako je ovo drugo molio bih nekog od glasaca da mi obrazlozi sta mu se konkretno svidja u ovom modelu, mozda se i meni svidi.

 

Drugo, zasto si Prasline sekao na 8. mestu pa su od 1-8 jedan recept a 9-18 drugi, zar nije preciznije 1-9 i 10-18?

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...