Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Valjda je  Malkin "ukrao" mog igraca, nesto se ne secam da mu se na kraju skinuli bodove

cele sezone sam nosio minus u potpisu. to se ne sećaš zato što nije bilo bitno jer sam vas toliko odvalio u klasiku da nije bilo nikakve razlike. a u h2h sam ionako izgubio u tom kolu kad sam pozajmio™ Zabaletu.

onaj nbg  je jedno tri kola i dva klinšita vukau u timu tuđeg Hauarda, nikad ništa ni u potpis nije stavio niti se pokajao. a sad bi ljudima da uzima pikove :fantom:

 

Jel ima neko da mu Hazar nije prvi pik?

 

ima, meni nije prvi pik.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ja baš i nisam najbolje ispratio šta se pisalo od sinoć, šta čekamo sad? I što 4 pika, zar nije 5+1 dogovor oduvek bio?

 

4 runde a ne 5 zato što je 18 igrača previše za draft ligu. u stvari nije previše jer nećemo dve lige. u stvari jeste previše jer ne damo nikad više da slučajno broj timova pređe 18. u stvari nije previše zbog sira i vojne muzike a vas šestoro ste se uplašili :bee:

Edited by malkin
Link to comment

Šta fali, prslin je izneo baš dobar predlog - ko nije u prva 4 nema više da se igra! Taman će se tako za 2-3 godine broj zainteresovanih za draft svesti na 6, što je neka optimalna cifra  :fantom: 

Samo da ne dođu 2 lige

Link to comment

Plašim se malkine da su mnogi preskočili preko tvoje poente da manja liga=više draftovanih igrača

Draft liga sa 4 pika i 11 bezveznjakovića :(

Link to comment

Pretpostavio sam da vi unijati imate već ceo plan razrađen od a do š, reko šta ima ja tu više da se mešam.

Neprijatno sam iznenađen ovom dezorganizacijom i improvizacijom  -_- Mi separatisti bi do sad tri drafta napravili


Edit - ali tako to ide, narod prost a prslin udario na emocije....naš zdrav razum nikad nije ni imao šanse  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Malkin, Bogotac, Moca, Ruxin, Behemoth, Tola, ja i siguran sam da cemo ubediti NBG za 1mali draft.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A sto ne bi mi separatisti napravili 1 mali neovisni Draft?! :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

edit. a čekaj, ti si od naših?

 

edit2. može, samo ja ne bi pustio nbg-a jer nije bio uz nas kad je bilo najteže.

Edited by malkin
Link to comment

Pa ja nisam zvanicno glasao a rezultati glasanja su bili objavljeni pre nego sto su svi glasali. Farsa :fantom: Nije bilo mesta za postenu kampanju.

 

U pravu si za NBG, ubacujemo average-a.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Е, доста.

 

Већина је била за велику лигу и ево је.

 

Најгласнији су били за жребање свих редоследа и ево их.

 

Најдосаднији су тражили септембар за петог и ето га септембар за петог.

 

Сада већ дрндате из досаде. Зоки под хитно да достави резултате рендом генератора за свих пет играча која бирамо, са напоменом да петог бирамо када прође прелазни рок.

 

Замене места на драфту има, могу и да се мењају по круговима (пети у последњем кругу за трећег у првом) и тај рад, али ја то нећу да пратим пошто сте много напорни.

 

Нема више мистер циле миле! :mad:

 

Za draft spremni!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...