Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ма, може и тако. Хајде, Зоки Томбуле™, оплети по рендомима!

Samo sam čekao da to kažeš! Spremam ko puška!!

Edited by zoki
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Sto se kazne tice, glasam za izbac 2/3 pika i oduzimanje bodova

 

Ne moze samo "pamtimo mu -1"

 

*drugog ili treceg pika, da ne bude zbuna

 

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Inace prose sezone cini mi se bilo bas malo brljotina, 2-3 i nisu nesto uticale. Ne bih bas toliko rigorozne mere uvodio, ako tudji igrac ne donese prevagu u h2h mecu onda samo extra transfer da se izbaci sledece kolo zbog balansa u klasiku i to je to.

 

I neka neko otvori klasik ligu.

 

Aj ja cu. Kod je 1067439-308665

Edited by ducca
Link to comment

Nista, onda svaka kradja 5 pozicija minusa na draftu sledece godine (samo neko ce morati da vodi dnevnik kazni). I mora se obestetiti onaj ko eventualno izgubi zbog tudjeg igraca...

Link to comment

A sta ako neko u tom dodatnom draftu odabere igraca kog ja vec imam? Je l sam u obavezi da ga se otarasim pre prve sledece utakmice?

 

 

Sto se tice formata prvog drafta - mislim da raspored u krugovima posle drugog nece toliko uticati na konacni ishod. Neka oni koji se najvise cimaju oko organizacije lige preseku i dostave nam pravila, ovo samoupravljanje ne funcionise, kao uostalom nijedna skupstina stanara.

Edited by Svarog
Link to comment

А то што ти се чини да фаворизује лошије пласиране је ваљда супер, јер је шесторо колега из страха да лошије фаворизовани немају никакву шансу хтело да прави две мале лиге.

 

 

Šestoro kolega smatra da je draft od 18-20 timova gotovo nemoguće izbalansirati, ne izvrći.  :fantom:

Ako je rešenje jebaćemo kevu ovom što je uzeo kuna onda je jasno ko je tu bio u pravu.  :fantom:

Link to comment

Дволигашки лузеру, цркни. :p

 

Дуццо...

Предлажем да петог бирамо или одмах или тек почетком новембра јер ће ако прерано бирамо играч који изабере Агуера бити после три кола међу последњима јер ће се Агуеро одмарати на почетку сезоне зног играња на првенства Јужне Америке, а онда улеће и креће да деље таман када тај срећник драфтује и Игуаина. Ако жреб 5. играча буде почетком новембра, ниже пласирани ће добити подстицај да се опет напале, а више пласирани да открију неког новог Манеа к'о пантелиа прошле године у том петом кругу.

додатни драфт крајем октобра да би имао смисла (неко ко има Агуера може да буде последњи после три кола пошто ће он имати само стартове са клупе до тада, па је крај октобра реалнији). Бирамо по х2х редоследу, јебеш класик када си у овералу испод милионитог.

@svarog

Да, после петог драфтованог се користе дивље карте и из тимова се избацују сви новодрафтовани играчи.

Edited by Прслин
Link to comment

Sramim se priznati da još nisam spravio spisak. Ako koliko sam se zaludeo sa prvim timom i koliko sam ga puta izmenjao otprilike bih mogao u snu da nabrojim tih 100 igrača.

Link to comment

Prasline, ali najbolje je da dodatni krug takodje bude zreban i da se ne obaziremo na tabelu (moze pasti i tankovanje u medjuvremenu), pa onda u septembru da bude, bas je malo da imamo po 4 pika u prvih 7-8 kola jbg. Inace sumnjam da ce juznoameri (citaj Aguero i Alexis) propustiti vise od jednog ili 2 kola. Kun je vec na pripremama sa klubom par dana, ne znam ovaj drugi.

Link to comment

Ja baš i nisam najbolje ispratio šta se pisalo od sinoć, šta čekamo sad? I što 4 pika, zar nije 5+1 dogovor oduvek bio?

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...