Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ne daj bože da si se ponudio da proveriš šta je s Tolom :fantom:

 

Pa sta si ti radio dok sam ja trazio Mocu? :fantom:

 

edit: Btw u Milanu pakao, jeste penal nije penal, Mancini popasao iskljucenje.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Vidim napredujete.

 

E: Ayoze na menjažu.

 

B.Sako, De Jong, Falcao, Cazorla, Gestede, Chadli, Jedinak, Bony, Stuki, Oxlade, Gomis, KdB, Mirallas, Gabriel, Schwaini, Mitrovic, Skrtel, Ayoze

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Hm? Kad je uopste dogovoreno da sinoc bude draft?  :unsure: Ja sam se selila u novi stan za vikend, ne bi bilo sanse da ucestvujem. Nisam stigla da zadjem na topik od petka, a pre toga mislim da nigde nisam videla da je uopste pomenut datum. 

 

Dajte ukratko, nemam vremena da citam sve, izbacujemo li nekog ili samo nudimo na menjazu? Koliko novih se bira, samo 1?

Link to comment

Praštajte, vikend se neočekivano iskomplikovao. Može večeras, biću gajbi.

 

Menjam Sona, ako je neko zainteresovan.

 

B.Sako, De Jong, Falcao, Cazorla, Gestede, Chadli, Jedinak, Bony, Stuki, Oxlade, Gomis, KdB, Mirallas, Gabriel, Schwaini, Mitrovic, Skrtel, Ayoze, Son

Link to comment

Hm? Kad je uopste dogovoreno da sinoc bude draft?  :unsure: Ja sam se selila u novi stan za vikend, ne bi bilo sanse da ucestvujem. Nisam stigla da zadjem na topik od petka, a pre toga mislim da nigde nisam videla da je uopste pomenut datum. 

 

Dajte ukratko, nemam vremena da citam sve, izbacujemo li nekog ili samo nudimo na menjazu? Koliko novih se bira, samo 1?

 

Pa bilo je govora tokom prethodne dve nedelje o ovoj nedelji, pa smo probali da se okupimo, ali nije frka, ne bismo bez tebe to izveli ;)

 

Izbacujes 1 ili 2 igraca, i idemo max 2 kruga zamenska. Menjaza moze neograniceno, kao i tokom cele sezone u principu.

 

Mozemo vcrs da probamo opet, moj predlog 22h, moze i ranije u principu.

Link to comment

Hm? Kad je uopste dogovoreno da sinoc bude draft?  :unsure: Ja sam se selila u novi stan za vikend, ne bi bilo sanse da ucestvujem. Nisam stigla da zadjem na topik od petka, a pre toga mislim da nigde nisam videla da je uopste pomenut datum. 

 

Dajte ukratko, nemam vremena da citam sve, izbacujemo li nekog ili samo nudimo na menjazu? Koliko novih se bira, samo 1?

 

Predsednica i daktilografkinja FFS PPP-a

 

 

 

 

E moji mi :ph34r:

Link to comment

A da odredimo neki drugi dan kao termin, a ne danas za danas kao do sada? Verujem da bi onda mnogo vise ljudi bilo prisutno. I da odigramo jos kolo-dva sa ovakvim spiskom igraca, sta ima veze...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...