Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Svi kao nesto cestitaju... Kakva gomila strebera!

Sent from my Nexus 4

Тачно, сада баш о томе размишљам. Одлично си приметио, честитам! :thumbsup:

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Јадан Пантелиа. То му је била једна од ретких прилика да му ове године неко честита. :(

Link to comment

Ulazim petkom da namestim tim i posle toga momentalno zaboravljam da je draft ikad postojao. Najače™ da sam toliko lud da pratim ko me lupa iz nedelje u nedelju i da se pravim da odgovor nije - svi :(

 

Cek, zar ti nisi prvih par nedelja kidao i bio u vrhu Srbije? Sta se desilo?

Link to comment

Nisi jedini. Ja ne znam da l sam nekad gore draftovao nego ove godine. I dalje se provlačim na ostatak tima. Još će mi nesrećni Deeney koga sam nudio u septembru ispasti najbolji pick... Uz zahvalnicu JC-u što mi ne dade Mitrogola u zamenu :lol: 

Link to comment

Eeee, posle par kola je moj draft tim bio prvi u PPP klasiku... Dobro je pa sam "slikala", tako da sad sa setom u ocima gledam tu tabelu dok mi se tim crveni, sto od povreda, sto od blama.

Link to comment

Ničim izazvan sruših lidera na tabeli :o

 

Posle subotnjih utakmica mogao sam samo da se upucam u čelo. De Gea i Özil su doneli neku siću a ideja da se protiv demona pojačam tako što ću dati 3x © Peletu™ pokazala se kao posebno genijalna. Ali u nedelju stiže preokret iz pozadine i to kakav - Wijnaldara mi donosi 5 poena prednosti koje su sinoć branila moja dvojica naspram Gylfijeve četvorice. Bilo je napeto kao na noši a onda je od svog tog bašibozuka na terenu gol uvalio Dannara i doneo iznenađenje kola.

 

Nego, na koju foru su mi automatske izmene na kraju napravile formaciju 5-2-3? Mislio sam da to nije moguće :unsure:

Edited by beowl
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...