Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

ipak imate pobjednika - tim vucicu pederu i zabaleta i bellerin :D

 

svarog ima harta

 

nema na cemu

nisam ja, i necu vise nikada!!!

 

zar je Hart draftovan?! do mojega. i to u jednom od onih retkih kola kada sam imao kakvu-takvu sansu za bodove :(

Edited by Svarog
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

mislim da sve ovo potvrdjuje da je draft najbolje igrati na nekom od specijalizovanih sajtova. ne bi upucavali nedelje na dogovor kojim redosledom cemo birati, niko ne bi mogao ni da greskom stavi u tim draftovanog igraca, pojavljivanje novih igraca se automatski resava...

 

na svu ovu muku oko Harta, meni je Sisoko na klupi :frust:

Link to comment

Ali sto je Moca zapeo za moje igrace :-( Uzmi mi i Aguera nesreco!

 

Edit: ipak je Svarog, izvinjavam se, Moca gepio Kujatea

Edited by pantelia
Link to comment

Čestitke Kanzasu. Beše to dobar meč sa puno preokreta i drame u finišu, na samom kraju je presudio desni bek Stouka sa svojih 6p. Meni ostaje uteha u vidu solidnih 69p i ponovnog proboja Draft tima u prvih dvadesetak na PPP classic listi.

Link to comment

Da se ja pitam, izbacila bih Mocu i Prslina. Ovi ostali imaju tek po 1 prekrsaj. I Prsu je valjda prvi, ali dvooooojica odjednom... I da svaki sledeci kog mrzi da pogleda spisak leti odmah.

 

Steta samo sto ne moze da se izbacuje iz H2H lige kad sezona pocne.  :cry:

 

Ovako: poslednji biraju u januaru i poslednji biraju na pocetku sledece sezone. I to svako poslednji u onoliko krugova koliko je igraca uzeo. Moca znaci u svakom krugu u narednih 10 sezona, Prslin u januaru i 1. krugu sledece sezone, Svarog i ako ima jos neko samo u januaru. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...