Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Dobro™ :isuse:

Idem negde da ne mračim...

Па и нама свима је ако се сутра неко повреди пушагија. Или мислиш да мени одговара што сам изгубио Вилсона до краја сезоне па сада гребем по дну каце да заменим најбољег стрелца првенства неком звездом са клупе Сандерленда?

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Јесте он пре загинуо, бирај ти први.

 

Ne, ne, ako je tako kratko, ostajem pri Firminu. Videcemo kako ce kod Klopa da funkcionise.

Јебига, сад гуглујем и нигде не видим те три недеље. Можда сам истриповао, провери. Али, ако га избациш онда ћу ја да га узмем сигурно, макар и био аут два-три месеца. То пролети, а убеђен сам да ће да изува код Клопа.

 

Прошле године сам драфтовао Жируа, избацио га када се повредио на два месеца, а онда га је неко други узео у јануару и то ме је коштало титуле у драфту коју сам изгубио за три бода. .

Edited by Прслин
Link to comment

1. Pantelia - Aguero, Cabaye, Oxlade-Chamberlain, Ighalo, Willian, Hart

2. Moća - Hazard, Decko na Anu, Koscelni, Mame Biram Diuf, Rondon, Gabriel.

3. ducca - Sanchez, Skrtel, Fonte, Deeney, B.Sako, Dier

4. Svarog - Kane, Azpilicueta, Chadli, Jedinak, Darmian, Clyne

5. Tolaa - Rooney, Kompany, Nasri, Henderson, Kouyate, J.Rodriguez

6. Bogotac - Diego Costa, Cahill, Ki Sung, Cech, Morison, Fernandinho

7. nbg4ever - Silva, Rici (Bornemaut), Bamford, Kresvel, Arnautovic, Bellerin

8. Zoki - Bentekara, Andre Ayew, Lens, de Jong, Holahan, Alderweireld

9. Ruxin - Fabregas, Gomis, Pančeon, Jordan Ayew, Smalling, Dele Alli

10. Kanzas - Eriksen, Coutinho, Terry, Bony, Kolarov, Gestede

11. San Epifanio - Ziru, Oscar, Gilfi, Baines, Naismith

12. Gylfi - Mane, Ramsey, Payet, Coleman, Barkley, Ayoze

13. Malkin - Sterling, Berahino, Sakho (WHM), Milner, Mahrez, Moses

14. beowl - Özil, Pelle, Wijnaldum, Son, DDGea, Cedric

15. Behemoth - Yaya, Firmino, Sturridge, Bolasie, Pedro, Zabaleta

16. Prslin - Depay, Falcao, Cazorla, Vardy, Shaqiri, Walters

17. John Coltrane - Mata, Mitrovic, Ivanovic, Tadic, Martial, Monreal

18. cvrlle – Wallcot, Lukaku, Lamela za ajkulu, Mirallas za ajkulu, KDB, Otamendi

Link to comment

Јесте он пре загинуо, бирај ти први.

 

Јебига, сад гуглујем и нигде не видим те три недеље. Можда сам истриповао, провери. Али, ако га избациш онда ћу ја да га узмем сигурно, макар и био аут два-три месеца. То пролети, а убеђен сам да ће да изува код Клопа.

 

Прошле године сам драфтовао Жируа, избацио га када се повредио на два месеца, а онда га је неко други узео у јануару и то ме је коштало титуле у драфту коју сам изгубио за три бода. .

PhysioRoom i Premier Injuries kazu da se vraca 31/10 odnosno 25/10 tako da ostaje.

Link to comment

Tolo hvala puno!Ja tek sad stigoh u hotel.

 

Znam da mi je Jedinak povredjen al ne mogu da se setim na koliko. Je moz neko da baci pogled za to? Ako je na duze rado bih ga se otrasio, izem ti nemilost kod trenera.

Link to comment

Воли се више од Луја XIV Ван Гала, свакако.

 

Што се Фирмина тиче, ем га зна из Немачке, ем му одговара по начину игре. Ако њега не уме да разигра, боље Алардајса да су узели.

Link to comment

Tolo hvala puno!Ja tek sad stigoh u hotel.

 

Znam da mi je Jedinak povredjen al ne mogu da se setim na koliko. Je moz neko da baci pogled za to? Ako je na duze rado bih ga se otrasio, izem ti nemilost kod trenera.

Na EPL je crven al pise ocekuje se da se vrati 17.10. Na Physioroom nije uopste medju povredjenima.

Link to comment

Па и нама свима је ако се сутра неко повреди пушагија. Или мислиш да мени одговара што сам изгубио Вилсона до краја сезоне па сада гребем по дну каце да заменим најбољег стрелца првенства неком звездом са клупе Сандерленда?

Čar drafta je, između ostalog, i u tim povredama. Ko će biti talija, ko baksuz, da li birati volkota koji u svakoj tekmi ima podjednake šanse da zabije hettrik i okonča karijeru ili pak neku siguricu...

Nemam pojma koja je poenta toga da oni koji su imalu tu "sreću" da im se igrač povredi do prvog dodrafta™ dobiju jedan get out of jail free card, a ovi ostali nikom ništa.

 

Ali nebitno, sve odluke su već donesene, sad ćutimo i igramo. I onako je uzrok moje nadrndanosti što je vikend a ja zatrpan poslom :(

Link to comment

naredni mesec je moj :whistle:

Bony ce dominirati u Aguerovom odsustvu, Eriksen se konacno razigrao, Coutinho ce plesati pod Klopom, Kolarov ce u svakom kolu imati clean sheet i asistenciju, Gestede igrac meseca, a za Terryja mi puca Paja(ne Prslinov) :fantom: 

Link to comment

Čar drafta je, između ostalog, i u tim povredama. Ko će biti talija, ko baksuz, da li birati volkota koji u svakoj tekmi ima podjednake šanse da zabije hettrik i okonča karijeru ili pak neku siguricu...

Nemam pojma koja je poenta toga da oni koji su imalu tu "sreću" da im se igrač povredi do prvog dodrafta™ dobiju jedan get out of jail free card, a ovi ostali nikom ništa.

Ali nebitno, sve odluke su već donesene, sad ćutimo i igramo. I onako je uzrok moje nadrndanosti što je vikend a ja zatrpan poslom :(

Јесте, у ствари си у праву. Ово са заменом је реликт из времена када се додатни драфт правио последњег дана прелазног рока, па је као идеја била да и ми као и прави клубови имамо форе да заменимо играча који се сјебао у том тренутку. Сада смо померили додатни драфт, а ово је остало. Ако хоћете, можемо да баталимо замењивање па нека остану ови повређени.

 

И још једна ствар, ако ипак остане да се мењају повређени, мислим да смо beowl и ја зајебали Сан Епифанија пошто смо и пве замењивали пре њега, па ако хоће мог Волтерса слободно нека га узме, ја ћу неког другог да бирам.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...