Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Maloletnica otisla od kuce da bude sa starijim tipom i posle mu rodila dete.

 

Više sam ciljao na to kako mladunica lakoverno naseda na kaubojske izgovore, ali može i to što ti kažeš. Kažeš da je Ariel rodila Princu dete...?

 

1248.gif

Link to comment

Znam da nisi imao to u vidu, bilo mi zanimljivo kako se fino uklopilo u topik. Elem, da, straight to video sequel. Ariel inace bazirana, izmedju ostalog na 16ogodisnjoj Alisi Milano.

Link to comment

 

 

ma da bre, kada ti kažem da je tako... zaista je tako

 

uh sto ovo gadno, mislim, ima li ista odvratnije od telesina matorih muskaraca u kombinaciji sa mladim zenama, eto, ja sam recimo gerontofob i ogavno mi je starenje i propadanje tela i sama ideja da vidim sebe u drustvu mlade devojke me nagoni na povracanje ne zbog mlade devojke nego zbog jakog kontrasta mladosti i raspadanja jedno pored drugog tako da ako nista drugo, zadovoljavam moralisticke norme ne zato sto verujem u moralisticke postavke nego sto mi je to jednostavno odvratno zbog opisaog razloga

Link to comment

uh sto ovo gadno, mislim, ima li ista odvratnije od telesina matorih muskaraca u kombinaciji sa mladim zenama, eto, ja sam recimo gerontofob i ogavno mi je starenje i propadanje tela i sama ideja da vidim sebe u drustvu mlade devojke me nagoni na povracanje ne zbog mlade devojke nego zbog jakog kontrasta mladosti i raspadanja jedno pored drugog tako da ako nista drugo, zadovoljavam moralisticke norme ne zato sto verujem u moralisticke postavke nego sto mi je to jednostavno odvratno zbog opisaog razloga

 

 

a mene taj kontrast raspadanja i mladosti baš uzbuđuje, i to debeo kontrast - matora mrcina, dlakava, ružna i proćelava na mladu ribu po mogućstvu redhead i pale skin;

 

naravno da se užasavam sopstvenog starenja, radim sve da ne dođem u situaciju onih sa priložene slike, ali zato i zadržavam pravo na mlađe ribe

Link to comment

ma neka radi sta hoce a sto zakon ne zabranjuje :lolol:  ja rekoh zasto sam ja po formi konzervativan, jer priznaj, ne zvuci politicki korektno kada izjavim da sam gerontofob tj da se gadim starosti i raspadanja tela narocito sopstvenog

 

vidim ja, jos nekoliko godina i ciao sa sexom za mene jer ce procesi starosti i raspadanja postati suvise vidljivi :cry:

Edited by Pontijak
Link to comment

ok je što si gerontofob, ono što treba da radiš je da starenje sprečiš što prirodnijom ishranom i aktivnim životom, tu ne mislim samo na seksualu, pa nisi ti baš tako mator da se pozdraviš sa yu-sexom i erotikom

Link to comment

loš ti je radar, sve su po osamnaest godina

 

 

da bre, iskusno oko vulfinže, već imaju definisane jebulje po stomaku...

 

c640x360_30.jpg

 

 

... taj rad, znate znanje ocigledno :fantom:

Link to comment

Жао ми вас бре овако преплашених. Секс у 50-тим је кудукамо бољи од оног у 20-тим. За даље ће да видимо... :)

 

Не плашите се старења, плашите се да нећете умети да остарите. Ево шта каже песник:

 

Uredno starjeti by Arsen Dedić

 

Treba uredno starjeti,

treba starjeti brže.

Najgori su oni

koji se dobro drže.

 

Koji su ostavili jelo,

pušenje i piće

i sve poduzimali

da na sebe ne liče.

 

Majke koje su odavno

stale pred rajske dveri,

a još su bezobzirno

mlađe od svojih kćeri.

 

Strašan će biti susret,

jer vrijeme će nas stići -

moji mladi starci,

moji stari mladići.

 

I tako će sve oteti

što je pripadalo nama;

treba se bezuvjetno

predati godinama.

Link to comment

ok je što si gerontofob, ono što treba da radiš je da starenje sprečiš što prirodnijom ishranom i aktivnim životom, tu ne mislim samo na seksualu, pa nisi ti baš tako mator da se pozdraviš sa yu-sexom i erotikom

 

koliko god se trudio starost ce jednom doci i tu nema pomoci :cry:  vise mislim unapred da se ne sokiram kada to doba dodje :lolol:  a dotle, koristim sve sto mi zivot pruza ali u skladu sa svojim sklonostima i osecajem za lepo i pristojno, dakle, nikakve veze, nikakve avanture sa mnogo mladjim zenama

 

@condor

 

potpuno se slazem sa tobom! ja sam mislio na period za jedno 15ak godina, kada cu imati 70 :lolol:

 

a pesnik, pisao i pevao to kada je bio mnogo mladji, eno ga sada u rebru, sve sa presadjenom jetrom i komplikacijama opasnim po zivot, nema tu nekog uzivanja, zar ne?

Edited by Pontijak
Link to comment

Ех шта је све тај попио у животу, шта је једна половна јетра...

 

htedoh reci, sigurno mu nije do toga da naskace na mlade medicinske sestre u bolnickoj sobi

Link to comment

Ма нема никаквог неспоразума... Ја само досадно подвлачим ту Арсенову поенту: било је време и за вино, и за медицинске сестре, а буде време и за Ребро. Све је то део укупне приче, т.ј. пожељно је да буде, ако се живело пуним плућима. Он свакако јесте.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...